Mobil Nisan 12, 2020 21:00

Üstüme İyilik Sağlık! Honor 30 Pro Geekbench’te…

Amiral gemisi telefonlarla dudak uçuklatan Honor, bu kez Honor 30 Pro ve Pro+ telefonlarıyla büyük bir başarı elde edecek gibi görünüyor. İşte özellikleri.
Üstüme İyilik Sağlık! Honor 30 Pro Geekbench’te…

Honor 30 serisi akıllı telefonların bu ay tanıtılacağını biliyoruz. 15 Nisan‘da şirket, yeni nesil amiral gemisi telefonlarını tanıtmak için çevrimiçi bir konferans düzenleyecek. Son zamanlarda, orijinal modelin Kirin 985 amiral gemisi çipinin piyasaya sürüleceğine dair raporların gerçeğe dönüşeceğini göreceğiz. Bununla birlikte, daha yüksek bir varyant olacağını da biliyoruz. Bugün, Honor 30 Pro karşılaştırma puanlarını gösteren bir GeekBench ekran görüntüsü ortaya çıktı. Ayrıca, Huawei‘nin Kirin 990 5G SoC performansına yakın bir  görmek mümkün.

GeekBench testi

GeekBench testi

GeekBench veritabanında, bu yeni model EBG-AN10 model numarasıyla birlikte görünüyor. Daha önce veritabanında yer alan Honor 30 Pro model numarası EBG-AN00’e sahipti. Bu nedenle, bu model numarasının muhtemelen Pro Plus modeline ait olduğunu düşünüyoruz.. Ekran görüntüsünde, 30 Pro Plus‘ın tek çekirdekli 3893 puanı ve çok çekirdekli puanı 12750’dir. Temel olarak Honor V30 performansına benzer şekilde Kirin 990 5G‘nin performansına uygundur. Honor 30 Pro da benzer bir GeekBench puanı ile geliyor ancak Pro + modeli biraz daha yüksek.  GeekBench tarafından test edilen model 8GB RAM ile birlikte geliyor. Ayrıca Android 10 sistemiyle uyumludur.

Cihazın 6,57 inç OLED FHD + 90Hz ekranla gelmesi bekleniyor. Ayrıca, Kirin 990 5G yonga seti ve 3900mAh bataryaya sahip olacak. 8/12 GB RAM seçenekleri ve 256 GB’a kadar depolama alanı sunan akıllı telefonla ilgili ayrıntılar şu anda bunlarla sınırlı. Honor 30 Pro’nun fiyat etiketi hakkında henüz sızdırılmış bilgi bulunmadığını da belirtelim. Telefonlar 1,2 piksel tek piksel alana sahip 1 / 1,3 inç’e ulaşan yeni bir Sony özelleştirilmiş dış taban sensörü ile gelmelidir. Bu sektördeki en güçlü sensördür.

Telefonla ilgili bütün ayrıntılar 15 Nisan’da yapılacak olan çevrimiçi lansmandan sonra belli olacak.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.