Mobil Nisan 12, 2020 15:00

Realme Smart Tv Geliyor! Bloetooth Kumandalı…

Akıllı telefon piyasasında uygun fiyatlı ve iyi özellikli telefonlarıyla çığır açan Realme bu kez Smart Tv ile gümbür gümbür geliyor. Öncelikle Hindistan piyasasına sürülecek olan Tv merakla bekleniyor.
Realme Smart Tv Geliyor! Bloetooth Kumandalı…

Realme‘nin Hindistan pazarına yönelik ilk Akıllı TV‘sini Şubat ayında COVID-19 salgını nedeniyle iptal edilen Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) piyasaya sürmesi gerekiyordu. Ancak, şirketin Hindistan CEO’su Madhav Sheth daha sonra Smart TV‘nin 2020 ikinci çeyrekte tanıtılacağını doğruladı.

Uzaktan kumanda model kodu RTRC1 ve Bluetooth 5.0’ı destekleyecek. 4.0 Ana Bilgisayar Denetleyici Arayüzüne sahip olacak ve dahili bir bataryaya sahip olacak. Realme‘nin Smart TV‘si hakkında ayrıntılar az, ancak televizyon Hint Standartları Bürosu (BIS) tarafından onaylandı. En önemli detay ise şu; televizyonda QLED panel bulunabilir…

Realme Smart Tv

Realme Smart Tv

Lansman için kesin bir tarihimiz olmasa da, TV’nin uzaktan kumandası Bluetooth SIG tarafından onaylandığından, Smart TV yakında COVID-19 salgınına rağmen resmileşecek gibi görünüyor. Smart Tv, Realme için tamamen yeni bir kategori olmasına rağmen, şu anda ürün hakkında çok az bilgi var. Örneğin, şirket JSC55LSQLED model numarası (BIS’te) 55 inçlik bir QLED panelini ima etti. Bu, Realme TV‘nin muhtemelen OnePlus TV ile rekabet eden daha premium bir ürün olacağı anlamına gelebilir. Televizyonun özellikleri henüz netlik kazanmış değil.

Kesin olarak söyleyebileceğimiz şey, Realme TV‘nin lansmanı her zamankinden daha yakın görünüyor. Daha önceki resmi açıklamalarda 2020 yılının ikinci çeyreğinde işaret edildi. Bununla birlikte, öngörülemeyen COVID-19 koşullarından dolayı birkaç ay ertelenebilir.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.