Mobil Nisan 12, 2020 13:00

Hayırdır İnşallah! OPPO A92 İlginç Kamera Tasarımıyla…

OPPO yeni telefonlara doymuyor. Yeni telefonu A92, Hindistan ve Pakistan'ın teknoloji kanallarında tanıtılmaya başladı bile. Henüz lansman tarihi belli olmasa da, özelliklerinin oldukça tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz.
Hayırdır İnşallah! OPPO A92 İlginç Kamera Tasarımıyla…

Çinli teknoloji devi OPPO, güçlü bir RAM ve diğer olağanüstü özelliklere sahip, orta segment telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Snapdragon 665  yonga seti veya ona yakın sayılabilecek MediaTek 800 5G çipseti ile güçlendirilecek. OPPO A92, 8GB RAM ile geleceği için, orta segmentte önemli bir yere sahip olacağını öngörmek hiç zor değil.

Yeni duyurulan telefonlardan OPPO Ace 2 zaten yolda. Aslında yetkililer, teaser videolarının yanı sıra bir sızıntıda da kaydedildiği gibi 13 Nisan’da tanıtılabilir. Bu ayrıntıların en sonuncusu, yeni marka ayarlı “Reno“.  Aynı zamanda, OPPO’nun yaklaşmakta olan yeniden yapılandırılmış dizisinin A serisi cihazları içereceğinin de farkındayız. Sızıntılara göre, en azından OPPO A21 ve henüz modeli bilinmeyen diğer iki cihazı CPH2067 ve CPH2069 piyasaya sürülecek.  Bunlardan biri, belki de OPPO A72 olabilir. OPPO A ailesi genişlerken yepyeni bir A92, hem resmi görünümlü bir posterde hem de bir MIIT sertifikasyon sayfasında tespit edildi.

Tasarımıyla beğeni toplayan telefonun kamera bölümünün arkasında 8MP ultra geniş açı kamerası, 2MP makro kamera ve 2MP derinlik sensörü ile birlikte 48MP Sony Exymor IMX586 sensörlü ana kamera bulunuyor. Ayrıca ön tarafta bir çift kamera – 16MP Sony IMX471 ve başka bir 2MP derinlik sensörü yer alacak. Tüm bunlar, kaynağa göre, 184 gram ağırlığında 163.8 x 75.5 x 8.1mm gövdeye yerleştirilmiştir.

Telefon hakkında yeni bilgiler aldıkça siz değerli okurlarımızla paylaşacağız.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.