Mobil Nisan 10, 2020 18:00

99 dolarlık OUKITEL Xiaomi CC9 Pro’yu yerden yere vurdu!

Bugün paylaşılan bir video ile 99 dolara satılacak olan Oukitel C18 Pro modeli ile Xiaomi CC9 Pro modelleri makro çekimde karşılaştırıldı.
99 dolarlık OUKITEL Xiaomi CC9 Pro’yu yerden yere vurdu!

Çinli üreticilerin ülkemiz pazarına olan ilgisini daha önceki haberlerimizde dile getirmiştik. Bu üreticilerin başında olan OUKITEL ülkemiz kullanıcıları ile buluşmak için pazar araştırmalarına başlamıştı “diye duyduk”. Bugün ise OUKITEL markası çok ilginç bir video yayınladı ve 99 dolara satışa sunacağı Oukitel C18 Pro modeli ile Xiaomi CC9 Pro modellerinin makro çekim yeteneklerini bizlerle paylaştı.

Takdir edersiniz ki; bu video OUKITEL tarafından hazırlanan bir video ama spesifik bir video olduğu için sizlerle paylaşmak istedik. Üretici her iki telefonla da paraları çekiyor ve bu noktada fotoğrafları yakınlaştırıyor. Peki sonuç ne?

Özellikle hareket eden karıncanın fotoğrafının çekilmesi de isabetli olmuş. Belki mükemmel bir performans değil ama 99 dolarlık bir telefondan da daha fazlasını beklemek haksızlık olacaktır.

C18 Pro, 16 megapiksel görüntü sensörlü ana kamera, 8 megapiksel geniş açılı kamera ve 5 megapiksel makro kamera ile donatılmıştır. Bununla birlikte üretici kendi geliştirdiği yapay zeka sistemini de 99 dolarlık telefona entegre ettiğini dile getiriyor. Biz bu tarz telefonların ülkemizdeki GSM Operatörleri ile bizlere sunulabileceğini düşünüyoruz ama onlar telefon işini bırakmış görünüyor.

Bakalım OUKITEL her şeye rağmen ülkemiz pazarına tek başına giriş yapmayı başarabilecek mi?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.