Ana sayfa » Mobil » Vay Canına! Xiaomi POCO Bu Kez Kulaklık İle Geliyor!

Vay Canına! Xiaomi POCO Bu Kez Kulaklık İle Geliyor!

Vay Canına! Xiaomi POCO Bu Kez Kulaklık İle Geliyor!

Akıllı telefonları yok satan Xiaomi, çok beğenilen ve kalitesiyle göz kamaştıran alt markası Poco ile bu kez kablosuz kulaklıkla karşımızda olacak. İlk önce Hindistan pazarında satılması bekleniyor…

Xiaomi POCO hayranları için beklenen geliyor. Bugün POCO Hindistan, markanın gerçek kablosuz kulaklıkları hakkında konuşarak resmi Twitter hesabında yayınladı. Ayrıca TWS kulakiçi kulaklıkların daha önce yapılan anketlerinde en yüksek oyu aldığını belirtiyor. Haberi olmayanlar için Xiaomi POCO’nun Genel Müdürü C. Manmohan kısa bir süre önce Twitter’da bir anket oluşturdu. Anket, hayranlara şirketin akıllı telefonların yanı sıra hangi teknoloji ürününe odaklanması gerektiğini sordu.

POCO TWS kulaklıklarının piyasaya sürüleceğini doğruladığı için şirket hayranlarını dinliyor gibi görünüyor. Ne yazık ki, lansman zaman çizelgesi hakkında sağlam bir bilgi yok, ancak önümüzdeki aylarda duyurulacağı öngörülüyor.

Xiaomi POCO kablosuz kulaklik

Xiaomi POCO kablosuz kulaklik

Xiaomi POCO TWS kulaklıklarla, Realme Buds Air doğrudan rekabet edecek. Realme’nin teklifinin oldukça iyi olduğunu düşünürsek, POCO aynı segmentte portföyünü genişletmek istiyor olabilir. Realme f/p ürünlerinde oldukça başarılı olduğu için de Xiaomi’nin işi zor görünüyor. Bununla birlikte, ürün resmi hale geldikten sonra Dolar/TL bazında hesaplama yapmak mümkün olacak.

Şirket, POCO TWS kulakiçi kulaklıkların yanı sıra, POCO F2 olarak adlandırılan, POCO F1‘in gerçek halefi üzerinde de çalışıyor. Ayrıca, yaklaşan telefonun yeniden markalanmış bir K30 Pro olmayacağı açıklığa kavuştu. Yine başarılı bir amiral gemisi özelliklerine sahip olacağını tahmin etmek zor değil.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.