Ana sayfa » Mobil » OPPO ColorOS 7 güncellemesi 3 cihaz için resmen başladı! Gel bebeğim

OPPO ColorOS 7 güncellemesi 3 cihaz için resmen başladı! Gel bebeğim

OPPO ColorOS 7 güncellemesi 3 cihaz için resmen başladı! Gel bebeğim

Herkesin merakla beklediği ColorOS 7 güncellemesi nihayet başladı. Bugün 3 cihaz için başlayan güncelleme hangi cihazlara yeni sürümü veriyor? İşte detaylar

Akıllı telefon pazarında güncelleme konusu hep kafalarda bir soru işaretidir. Birçok kullanıcı telefonlarının hemen yeni sürümlere güncellenemesini ister ve bu noktada da haksız değildir. Güncelleme sonrasında yaşana sorunlara ise hepimiz şahit olabiliyoruz. Bundan dolayı da en güncel telefon yerine en stabil telefon diyoruz. Güncelleme konusunda en geç kalan üretici ise OPPO oldu. Geçtiğimiz yıl 20 Kasım tarihinde tanıtılan OPPO ColorOS 7 güncellemesi eski telefonlara bir türlü sunulamadı ve bunda da COVID-19 virüsünün etkisi büyük.

Bugün gelen bilgiye göre 3 telefon için ColorOS 7 güncellemesi dağıtılmaya başlandı. Peki bu telefonlar hangileri?

  • OPPO Reno
  • OPPO Reno Ace
  • OPPO Reno 10X Zoom

Bugün başlayan güncellemenin bizlere ne sunacağını videolar ile sizlere aktaracağız. Kamera, pil ve performans tarafında farklılıkları var mı? Bunları da detaylı olarak aktaracağız. Bu noktada en büyük soru işareti ise şu.

OPPO A5 2020 ve OPPO A9 2020 ColorOS 7 güncellemesi alacak mı?

Bu soruyu markaya sorduğumuzda bize net bir bilgi verilmedi. Zira bu konuda OPPO Türkiye’nin de globale bağlı olduğunu biliyoruz. Yani güncellemeyi OPPO Türkiye değil OPPO Çin veriyor. Bu konuda gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Güncellemeler gelince de bunları sizler için inceleyeceğiz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.