Ana sayfa » Mobil » OPPO, Reno ve Ace serilerini ayırıyor! Siz ayrılamazsınız; kardeşsiniz…

OPPO, Reno ve Ace serilerini ayırıyor! Siz ayrılamazsınız; kardeşsiniz…

OPPO, Reno ve Ace serilerini ayırıyor! Siz ayrılamazsınız; kardeşsiniz…

OPPO Global Pazarlama Direktörü Brian Shen Yiren Reno ve Ace serisi telefonlar ile ilgili bir açıklama yaptı. Peki bundan sonra ne olacak?

OPPO, 2019 sonu ve 2020 yılı ile birlikte mobil pazara farklı ürünleri ile damga vurmayı bildi. Yeni nesil Reno ve A modelleri ile kullanıcılarına farklı farklı alternatifler sunan üretici bugün oldukça ilginç bir karara imza attı. Bildiğiniz üzere OPPO geçtiğimiz yıl Ekim ayında yeni bir seriye başladı. OPPO Reno Ace, donanım olarak amiral gemisi ama tasarım olarak Reno ailesinden uzak daha çok RX ailesine benzeyen bir tasarım ile karşımıza çıktı. Bugün telefonun yeni serisinden bahsedilmeye başlandı ve OPPO Global Pazarlama Direktörü Brian Shen Yiren Reno ve Ace modellerini ayıracaklarını resmen duyurdu.

Bu açıklamaya istinaden bir sonraki Ace serisinin Reno ailesi adı altında değil de kendi başına bir seri olacağı da kesinleşti. OPPO Ace 2 adının resmileştiğini de rahatlıkla ifade edebiliriz…

Bildiğiniz üzere ilk nesil Reno Ace, 90Hz tarama hızı ve 65W Super VOOC şarj desteğine sahip ilk telefondu ve teknolojik anlamda birçok yeniliği bizlere sundu. OPPO Ace 2 bize ne sunacak henüz netlik kazanmış değil ama tam bir oyuncu telefonu ile karşı karşıya kalabiliriz gibi görünüyor. İlk nesil Reno Ace global pazarda satışa sunulmamıştı ama ikinci nesil Ace 2 Türkiye pazarında da satışa sunulabilir…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.