Ana sayfa » Mobil » Nisan ayında hangi telefonlar pazara sunulacak?

Nisan ayında hangi telefonlar pazara sunulacak?

Nisan ayında hangi telefonlar pazara sunulacak?

Mobil pazarda hareketlilik devam ediyor. Peki bunun sebebi ne? Nisan ayında satışa sunulacak telefonlar hangileri? Gelin yakından bakalım….

Koronavirüs sebebi ile mobil pazarda satışlarda bir gerileme yaşanacak ve öngörülere göre bu gerileme ilk etapta %30 ve sonraki etapta da %50 olarak öngörülüyor. Satışlar düşecek olsa da üreticiler yeni ürünlerini pazara sunmaktan çekinmiyor. Daha geçtiğimiz ay içinde OPPO Find X2 ve Huawei P40 ailesi ile tanıştık. Peki Nisan ayında hangi telefonlar pazara sunulacak?

Bu soruya tahminlerimizce cevap verelim. Zira şimdilik kesinleşen bir tarih bulunmuyor.

iPhone SE2

Apple’ın önümüzdeki hafta içinde yeni nesil bir iPhone tanıtması bekleniyor. Bir süredir haberlerini yaptığımız telefonun Apple’ın kendi websitesinde ortaya çıkması ile ortalık alevlendi. Bakalım tlefon ne zaman tanıtılacak?

Meizu 17

Meizu 165h modeli ile beklenmeyen bir başarı yakalayan Çinli üretici bu telefona en son 13 ay önce güvenlik güncellemesi vermesi ile de tüm eleştirileri hak ediyor. Resmen unutulan Meizu 16th’ın devam telefonu Meizu 17 serisinin de bu ay içinde tanıtılması bekleniyor. Snapdragon 865 yonga setine sahip “en ucuz” telefon olmak için çalışan Meizu bakalım başarılı olabilecek mi?

OPPO Ace 2

Dünyada ilk 65W şarj gücü sunan şlkj nesil OPPO Ace, amiral gemisi donanımı ve orta segment tasarımı yüzünden global pazarda satışa sunulmayan bir model olmuştu. Geçtiğimiz yıl Ekim ayında tanıtılan Reno Ace serisinin devam telefonu OPPO Ace 2’nin de bu ay içinde tanıtılması bekleniyor. Telefon global pazarda ve ülkemizde satışa sunulur mu? Pek zannetmiyoruz.

OnePlus 8

OPPO’nun üvey kardeşi olan OnePlus yeni nesil OnePus 8 serisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. OnePlus 7T serisine göre daha hızlı, kamera tarafında daha iyi ve ekran tarafında daha fazla özellik sunacak olan yeni telefonun fiyat tarafında bizleri memnun etmesi bekleniyor. Ülkemiz pazarına da girmek isteyen OnePlus markasının Türkiye’de satacağı ilk telefonun bu olması bekleniyordu ama sanıyoruz ki; olmayacak…

OnePlus-8

OnePlus-8

Honor Play 4T

Honor’ın oyuncular için pazara sunacağı ve 9 Nisan tarihinde tanıtılması beklenen telefonu Honor Play 4T kullanıcılara ne sunacak bilemiyoruz ama yonga seti tarafında Kirin 820 kullanılacak gibi görünüyor. Türkiye pazarında da satılmasını beklediğimiz telefon bakalım bize ne sunacak?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.