Ana sayfa » Mobil » Geçmişten gelen OPPO A12e ortaya çıktı! Abi bu ne? Neden?

Geçmişten gelen OPPO A12e ortaya çıktı! Abi bu ne? Neden?

Geçmişten gelen OPPO A12e ortaya çıktı! Abi bu ne? Neden?

Bugün bir anda ortaya çıkan ve sanki geçmişten taaa 2018 yılından geldiğine inandığımız OPPO A12e birden ortaya çıktı. Sonra da kayboldu…

Koronavirüs salgını olmasına rağmen markaların ardı ardına yeni telefonlar tanıttıklarını görüyoruz. Bunun sebebi nedir? Bunu anlayamasak da yeni telefonlar hayatımızı virüsten geri alacağımıza dair bir umut ışığı oluyor. Bugün bir telefon ortaya çıktı ama sonra bir anda siteden telefon kaldırıldı. Zira geçmişten gelen bir yapıya sahip olan OPPO A12e düşük donanımından daha çok tasarımı ile eleştirileri aldı.

Zira ortaya çıkan görselde halen “sadece” Apple tarafından kullanılan çentik göründü. Bu donanım özellikleri ve bu yapısı ile sanki 2018 yılından gelmiş gibi görünen telefonun teknik detayları ise oldukça ilginç.

OPPO‘nun “yeni” telefonunda Snapdragon 425 yonga seti kullandığını görüyoruz. Snapdragon 665 yonga setini birçok telefonunda kullanan OPPO‘nun Snapdragon 425 yonga seti tercihi oldukça tuhaf. En azından Snapdragon 429 yonga seti tercih edilebilirdi diye de düşünmüyor değiliz. İşin en ilginç tarafı ise Android 8.0 Oreo işletim sistemi oldu.

Bize sorarsanız bu bir hataydı. OPPO başka bir telefon ortaya koyacakken eskilerde kalan bir telefonu yanlışlıkla bu noktada bizlere gösterdi. Zira bu donanım ve bu yazılım ile OPPO’nun karşımıza çıkacağını kesinlikle düşünmüyoruz…

OPPO A12e teknik özellikler

  • 6,2 inç boyutunda 1600x720p HD+ çözünürlükte IPSL LCD çentikli ekran
  • Snapdragon 425 yonga seti
  • 64GB Hafıza Arttırılabilir Hafıza
  • 3GB RAM
  • 4.230 mAh pil gücü
  • Android 8.0 Oreo
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.