Ana sayfa » Mobil » Redmi Smart Band tanıtıma saatler kala kanlı canlı karşımızda!!!

Redmi Smart Band tanıtıma saatler kala kanlı canlı karşımızda!!!

Redmi Smart Band tanıtıma saatler kala kanlı canlı karşımızda!!!

Bugün tanıtılacak olan Redmi’nin ilk giyilebilir cihazı Smart Band, Lansmandan önce radarımıza takıldı. İşte detaylar..

Xiaomiden ayrılarak bağımsızlaşan Redmi, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Çinli teknoloji devi onlarca akıllı telefondan sonra bir de giyilebilir teknolojiler üzerine çalışmaya başladı. Şirketin resmi sitesinden yapılan duyuru ile Redmi Smart Band ‘ın bugün  tanıtılacağı açıklandı.

Görselden de anlayacağınız üzere bileklik dörtgen bir tasarım ile geliyor. Ayrıca cihaz, siyah, mavi, kırmızı ve kahverengi renk seçenekleri ile karşımıza çıkacak.

Dün de dediğimiz gibi Xiaomi, bugün 22 yeni ürününü tanıtacağı bir lansman düzenleyecek. Redmi akıllı ürünlerine ek olarak bir de Xiaomi çamaşır makinaları ve yeni TV‘lerde görücüye çıkarılacak. Bildiğiniz üzere Xiaomi bu yıl Mi Band 4 akıllı bilekliğini piyasaya sürdü. Üçüncü taraflarca yayınlanan verilere göre, Çinli şirket  2019’daki akıllı bant pazarında ilk sırada yer alıyor. Aynı zamanda, 2014-2019 arası IDC küresel giyilebilir akıllı cihaz pazar raporu’da Xiaomi‘nin toplam giyilebilir cihaz sevkiyatlarının 100 milyonu aştığını gösteriyor.

Hatta bazı raporlarda Xiaomi’nin 2019 yılında,  Samsung, Huawei ve  Fitbit‘i geçerek dünyanın en büyük ikinci akıllı giyilebilir markası haline geldiğini ortaya koyuyor. 2019 yılında bağımsızlaşan Redmi de tıpkı Xiaomi gibi sürekli ürün serisini zenginleştirdi. Şuan da Redmi markası ile  dizüstü bilgisayarlar, akıllı TV‘ler, yönlendiriciler, akıllı hoparlörler, çamaşır makineleri ve diğer birçok ürünlerle karşılaşabiliriz. Her iki şirkette son zamanlardaki çalışmaları kullanıcılarını beğenilerini toplamaya başardılar.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.