Mobil Nisan 2, 2020 9:00

Whatsapp yakında yıllardır beklediğimiz o özelliğe kavuşacak!!!

Akıllı telefon dünyasında popülerliğini kaybetmeyen Whatsapp yakında alacağı güncelleme ile yıllardır beklediğimiz o özelliğe kavuşacak.
Whatsapp yakında yıllardır beklediğimiz o özelliğe kavuşacak!!!

Günümüzde hemen hemen her akıllı telefonda bulunan Whatsapp, popülerliğini yıllardır kaybetmiyor. Ancak son zamanlarda adından çok bahsettiren Telegramı da unutmamak gerek. Bugün ortaya çıkan bir bilgiye göre Whatsapp, yakında aynı cihazda birden fazla hesap eklemeyi destekleyebilecek.

WABeta Info portalı, en son Android Beta sürümündeki güncellemesiyle, aynı cihazda birden fazla hesaba girebileceğiniz bir özelliği ortaya koyuyor. Buna ek olarak cihaza hesap eklerken ya da çıkarırken şifreleme anahtarları da değişiyor. Sohbet kısmına dikkatlice bakarak bunu  daha detaylı görebilirsiniz.

Son sızıntılardan da anlayacağınız üzere şirket şuan için bu özelliğin üzerine odaklanmış durumda. Ancak şuan test aşamasında olduğu için ilerleyen günlerde kararlı olarak yayınlanacaktır. Whatsapp, her geçen gün kendini güncelleyerek daha da iyiye gidiyor. Hatırlayacaksınız geçtiğimiz aylarda şirket kullanıcıların merakla beklediği karanlık modu da getirerek işinde ne kadar başarılı olduğunu gösterdi.

Bakalım, şirket bu yeni özelliğini ne zaman kullanıma sunacak.  Ayrıca tabletler ve bilgisayarlarda da geçerli olacak mı bekleyip görelim.

Bildiğiniz üzere Whatsapp, olmazsa olmazlarımızdan. Hele ki şu günlerde Koronavirüs  sebebi ile insanların bu uygulamaya daha da ihtiyaçları olduğunu görebiliyorsunuz. Uygulama da Gerek görüntülü konuşarak, gerek mesajlaşarak karşımızdaki kişiyle hem hasret gideriyoruz hem de iletişimi bir an olsun kesmiyoruz.

 

 

 

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.