Ana sayfa » Mobil » Samsung Galaxy Note 20 kapak tasarımı ile görüldü!

Samsung Galaxy Note 20 kapak tasarımı ile görüldü!

Samsung Galaxy Note 20 kapak tasarımı ile görüldü!

Henüz tanıtımına epey bir süre bulunan Samsung Galaxy Note 20, render görüntülerinin ardından bu kez de kapak tasarımı ile gün yüzüne çıktı!

Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen Galaxy S20 serisinin ardından, bir diğer amiral gemisi serisi üzerinde çalışan Samsung, bu kez Galaxy Note 20 ‘nin kapak tasarımı ile gündeme geldi. Henüz birkaç gün önce tasarımı ile ilgili çıkan görseller, bugün de ortaya çıkan kapak tasarımı, az buçuk bu cihaz ile ilgili öngörüler yapmamıza olanak sağlıyor. Özellikle Galaxy S20 serisinin de, fikirlerimizde bir öncü olduğu Galaxy Note 20, yaz döneminde pazara sunulacağından henüz net bir varsayım yapmak oldukça güç. Ancak elimizde, birkaç veri ve taptaze fikirler var…

Samsung’un bu yılın yaz aylarında piyasaya süreceği Galaxy Note 20 serisi, geçtiğimiz gün render görüntüleri ile herkesi heyecanlandırmıştı. Tasarım açısından ön tarafı diğer Galaxy Note serilerinden de alışık olduğunuz gibi köşeli bir yapıya sahip iken, ön kamera için her hangi bir delik görülmüyor. Son derece ince çerçeveler ile birlikte seviyeyi de Everest’e çıkaran cihaz, arka tarafta da Galaxy S20 serisinden pek farklı gözükmüyor. Hatta Galaxy S20 Ultra ile son derece benzerlik gösteren kamera platformu, dört arka kameraya ev sahipliği yapıyor. Bunun yanı sıra, Galaxy S20 Ultra gibi, bu cihaz da render görüntülerine göre 100X zoom yapabiliyor. Ve elbette, Note serisinin vazgeçilmezi S-Pen‘i de kendinde barındırıyor.

Donanım açısından bildiklerimiz ise, oldukça kısıtlı diyebiliriz. Öyle ki, bu cihazın Snapdragon 865 yonga seti ve 120Hz tazeleme hızına sahip bir ekranla gelecek olmasından başka hiçbir detayına hakimiyet kuramadık. Ne de olsa, bu cihazın piyasaya sürülmesine aylar var; kim öle, kim kala? Samsung Galaxy Note 20 piyasaya sürülene kadar, elimizdeki her bilgiyi sizlerle paylaşmaya devam edeceğimizi de belirtelim; TeknoBurada.Net ailesi…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.