Ana sayfa » Mobil » Daş Düşebülü, Ayı Basabülü, Ulefone Armor X7 Kırılmaz!

Daş Düşebülü, Ayı Basabülü, Ulefone Armor X7 Kırılmaz!

Daş Düşebülü, Ayı Basabülü, Ulefone Armor X7 Kırılmaz!

Askeri standartlarda sağlamlık vaadeden Ulefone Armor X7’nin dayanıklılığını test etmek için çekilen resmi video yayınlandı.

Ulefone Armor X7 bir süre önce piyasaya sürüldü. Telefon, en yeni Android 10 işletim sistemi, 13 megapiksel arka kamera ve 5 megapiksel selfie kamera, güç tasarruflu işlemci, 4G bağlantısı vb. gibi sağlam zırh serisine yeni bir ektir. Bugün, şirket gerçek hayat senaryolarında cihazın ilk uygulamalı videosunu ortaya çıkardı, bu yüzden devam edelim ve aşağıdaki videoya göz atalım.

Videoda çarpmalara, düşmelere ve suya karşı dayanıklı bir telefon olduğunu görmekteyiz. Tasarım açısından, Ulefone Armor X7‘nin görünümü hem günlük kullanım hem de açık hava etkinlikleri için uygun sağlamlığı ve modayı harmanlar. Tüm tasarım biraz CAT S41‘e benziyor, ancak çok canlı. Bu telefon IP68 / IP69K / MIL-STD-810G sertifikaları ile desteklenmektedir ve videoda, kaya / kum veya suya ani düşüşlere dayanması nedeniyle kanıtlanmıştır. Ayrıca Armor X7, en yeni Android 10’u işletim sistemi olarak çalıştırıyor, daha iyi ve daha basit bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. Kamera yapılandırması, bir yolculuk sırasında harika anları ve güzel manzaraları kaydetmeye yardımcı olan 13 megapiksel arka kamera içerir. Ayrıca, selfie ve yüz kilidini açmak için öne bakan 5 megapiksel kameraya sahiptir. Ve arka kapakta, hızlı kilit açma için bir parmak izi sensörü var.

Şu anda Ulefone Armor X7, 89,99 $ indirimli fiyatla satılıyor. Bisiklet telefon tutucusu dahil olmak üzere telefonla birlikte 99.99 dolar. İndirimlerin süresi 6 Nisan’da dolacak. Resmi web sitesini ziyaret ederek Armor X7 hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.