Güncel Teknoloji Haberleri Mart 31, 2020 14:00

Xiaomi Ekosisteminde Yenilik! Saç Kurutma Makinesi…

Xiaomi sadece akıllı telefon dünyasında değil; aynı zamanda robot süpürge, hava temizleyici, yüz temizleme ve masaj cihazında da rüştünü ispatladı. Bu sefer saç kurutma makinesi ile karşımızda...
Xiaomi Ekosisteminde Yenilik! Saç Kurutma Makinesi…

Xiaomi’nin ekolojik zincir şirketleri her zaman geleneksel olmayan ve yenilikçi ürünleri deniyor. Bazıları asla gün ışığını görmezken, diğerleri kitle fonlaması kampanyasına girecek kadar potansiyele sahiptir. Deerma Çok Fonksiyonlu Saç Kurutma Makinesi için durum budur. Her iki işlevde de sorunsuz bir şekilde kullanılabilen el ve saç kurutma makinesi. Yeni ürün şimdi Xiaomi’nin Youpin platformunda 249 CNY (35 $) fiyatla satılıyor. Çin devine göre, nihai ürün 10 Mayıs’tan itibaren Çin’de destekçilere ulaşmalı.

Xiaomi Youpin

Xiaomi Youpin

Ürünün zamanlamasının harika olduğunu söyleyebiliriz. Ellerimizi temiz ve kuru tutmak COVID-19 virüsünün bulaşmasını önlemek için iyi bir yoldur. Yeni ürün, duvara monte edilebilecek bir standda geliyor. Bu nedenle, makineye dokunmaya gerek kalmadan  kullanabilirsiniz. Deerma Çok Fonksiyonlu Saç Kurutma Makinesi, insan sinyallerini tarayabilen ve hassas bir şekilde tanımlayabilen yerleşik bir kızılötesi sensöre sahiptir. Bir sinyal algılarsa açılır. Aynı şekilde, altında el olmadığını tespit ederek kapatılabilir.

Ürün, 26.000 rpm‘lik yüksek hızlı bir motora sahiptir ve 14L / s‘ye kadar yüksek hava akışı sağlar. Saç kurutma makinesi işlevlerinden bahsettiğimizden, yeni ürün ayrıca kullandıktan sonra saçınızın kıvırcık olmamasını da sağlıyor. 6 fan kanadının düzgün çalışmasını ve 14m / s hıza kadar bir rüzgar üretmesini sağlayan gelişmiş bir hava kanalı yapısına sahiptir. Kullanıcılar saç kurutma makinesini soğuk, orta sıcaklık ve sıcak sıcaklıklarda çalışacak şekilde ayarlayabilir. Aynı şekilde, hava akımını yüksek ve alçak olarak ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca Xiaomi ekosistemindeki bu ürün, el kurutma makinesi, tıraş makinesi ve diş fırçasını USB kablosu ile şarj edebilme özelliğine sahiptir. Şimdilik Çin’de piyasaya sürülecek olan bu ürün dünya pazarına girecek mi? Merakla bekliyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.