Pocophone Mart 31, 2020 12:00

POCO F2 ile Redmi K30 Pro benzer olmayacak! Kesin bilgi yayalım!

POCO F2 ile Redmi K30 Pro benzer olmayacak! Kesin bilgi yayalım!

Redmi 30 Pro ile POCO F2 modellerinin aynı tasarım ile geleceği sadece isimde farklılık yapılacağı söylentileri bugün resmen yalanlandı.

Birkaç gün önce, XDA geliştiricileri Redmi K30 Pro’nun kamerasındaki watermark’ta POCO F2‘nin izlerini bulmuştu. Bu sızıntının ortaya çıkması ile Redmi 30 Pro modelinin Hindistan’da POCO F2 adı altında satılacağı ve tasarımın birebir aynı olacağı söylenmeye başlanmıştı. Ancak bugün Facebook’a verilerini “yanlışlıkla” sızdıranZoom uygulaması ile düzenlenen POCO toplantısında bu söylenti resmen yalanlandı.

POCO’dan C Manmohan bu söylentileri yalanlamakla kalmayıp, yeni telefonlarının Redmi K30 Pro’dan daha farklı olacağını açıkladı. C Manmohan; ayrıca fiyatlandırma konusunda 265 dolar bandına çıkmak istemediklerini daha uyguna telefon satmak istediklerini belirtti.

2018 yılında F1 modelinde kullandığı sıvı soğutma sistemi ve Snapdragon 845 yonga seti benchmark rekorları kıran firma bu yılda da buna benzer bir sıçrama yapacak gibi görünüyor.

C Manmohan, telefon ile birlikte hangi aksesuarları da görmek istediklerini öğrenmek için Twitter üzerinden anket de düzenledi. Bu ankete göre; kullanıcılar daha uygun fiyatlı kablosuz kulaklık görmek istiyor. Kullanıcılarını dinleyen firma muhtemelen F2 modeli ile birlikte bir de kablosuz kulaklık modeli tanıtacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.