Mobil Mart 31, 2020 18:00

Honor düğmeye bastı!! Honor 30 çok yakında geliyor.

Dün  5G'li cihazı 30S'i piyasaya süren Honor, hız kesmeden yeni cihazı içinde tarih verdi. Honor 30 çok sahipleriyle buluşacak
Honor düğmeye bastı!! Honor 30 çok yakında geliyor.

Huawei‘nin alt markası olan Honor çalışmalarında hız kesmiy0r. Çinli teknoloji devi bildiğiniz üzere dün ilk 5G‘li cihazı Honor 30S‘i piyasaya sürdü. Ardından şirket bugün sabah saatlerinde, Weibo‘dan yaptığı paylaşım ile Honor 30 ‘un da çıkış tarihini resmen duyurdu.

Honor 30 serisi resmi duyuruya göre,  15 Nisan 2020 tarihinde görücüye çıkarılacak. Cihaz iki model olarak gelecek. Bunlar sırasıyla; Honor 30 ve Honor 30 Pro. Telefonların özellikleri henüz tam olarak belli olmasa da Pro modelinin 5G ile geleceği iddia ediliyor. Ayrıca, her iki modelin de 40W hızlı şarj desteğine sahip olması bekleniyor. Hon0r başkanı, Zhao Ming  yaptığı bir röportajda bu seri için,  “Honor 30’un Honor 8’den sonra gençleri etkileyebilecek en iyi telefon olacağını düşünüyorum” ifadelerini kullanmıştı. Ayrıca, Zhao yeni telefonları hakkında başka açıklamalarda da bulundu:

Bu yıl gördüğüm en güzel cep telefonu Hon0r 30 serisi. Aynı zamanda cihaz, çok yüksek bir teknolojiye sahip. “İkinci seviye roket” Stratejisini uyguladığımız bu cihaz teknik olarak zirveye çıkacak ve enerji dolu olacak.

Resmi açıklamalara göre, Hon0r 30 serisi bu yılın popüler gümüş rengini kullanacak . Ayrıca cihazın arka tasarımında bulunan düz çizgiler ve  gölgeli efektlerde adeta gözlerimizi kamaştıracak. Son olarak  Hon0r 30 serisinin, piyasadaki tüm mevcut cep telefonu sensörlerinin boyutundan daha büyük  olan 1 / 1.3 inçlik dış taban boyutuna sahip özel bir  Sony sensör kullanacağı da iddia ediliyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.