Mobil Mart 29, 2020 17:00

Xiaomi Sen Bir Harikasın! Xiaomi 2020 yılında neler tanıtacak?

Devasa bir sızıntı sayesinde neler öğrendik neler! Xiaomi ve alt markası Redmi'den akıllı telefon piyasasını şaşırtacak yeni bir hamle geliyor. Poco sevenler de sevinecek...
Xiaomi Sen Bir Harikasın! Xiaomi 2020 yılında neler tanıtacak?

Lansmanı yaklaşan akıllı telefonların sızıntılarını almak genel olarak kolaydır. Ancak, her gün yılın belirli bir zamanında ulaşması gereken birden fazla cihaz sızıntısı görmüyoruz. Bugün, tüm Xiaomi, Redmi ve POCO telefonlarının 2020 üçüncü çeyreğe yetişecek olan cihazları hakkındaki bilgi Slashleaks‘e düştü. İşte bu yıl içinde Xiaomi’den beklenen telefonlar şöyle:

Xiaomi Mi 10T – Geçen yılki Xiaomi Mi 9T’ye (Çin’de Redmi K20) bakıldığında, Xiaomi Mi 10T Redmi K30 4G olmalı.

Xiaomi Mi 10T Pro – Xiaomi Mi 9T Pro (Redmi K20 Pro) gibi, Redmi K30 Pro Zoom Edition da muhtemelen Mi 10T Pro olarak yeniden tanıtılacak.

Xiaomi Mi 10S – Bu telefonun oldukça büyük bir ekran kullandığına dair raporlar var. Bu cihazın Poco F2 ve Redmi X10 ile aynı olduğuna dair raporlar var.

Xiaomi Mi 10S + 5G – Hakkında hiçbir şey bilmediğimiz yeni bir telefon. Ancak, Mi 10S’nin bir üst versiyonu olmalı. Bu akıllı telefon Poco F2 Pro 5G ve Redmi X10 5G ile aynı olacak.

Xiaomi Mi 7 (2020) – Xiaomi’nin 8. yıldönümünü kutlamak için Xiaomi Mi 8’i piyasaya sürme maksadıyla Mi 7’yi atladığını hatırlayın. Sonuçta Mi 7 2020 geliyor. Özelliklerini çok merak ediyoruz.

Xiaomi Mi CC10 / Mi 10 Lite – CC serisi Meitu ile işbirliği içindedir. Görünüşe göre CC9’un bir halefi olacak. Xiaomi Mi CC10’un Çin dışında Xiaomi Mi 10 Lite olarak piyasaya sürüleceği yönünde haberler var. Ancak bambaşka bir şekilde de karşımıza çıkabilir.

Mi Store

Mi Store

 

Redmi 9 ve Redmi 9A – Bunlar beklenen akıllı telefonlardır. Elbette, Redmi 8 ve Redmi 8A’nın halefleri olmalıdır.

Redmi Note 9S – Redmi Note 9 Pro Max’e benzer özelliklerde olması bekleniyor.

Redmi X10  – Bu akıllı telefon yeni Redmi X serisindeki ilk cihaz olacak. Merakla bekleniyor.

Redmi X10 5G – Redmi X10’un da 5G versiyonu olacak. Bu garip değil çünkü 5G çağındayız. 4G sürümü gibi, Poco F2 Pro 5G ve Xiaomi Mi 10S + 5G ile aynı olacak.

Poco X2 Pro – Şu anda, Poco X2 Hindistan’da resmi olarak tanıtılmış ve satılmakta olan bu model, orta üst segmentte Poco severlerin yüzünü güldürecek.

Poco F2 – Snapdragon 865 ve Süper AMOLED ekranla gelmesi beklenen bu modelin üst segmentte önemli bir başarı elde etmesi bekleniyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.