Mobil Mart 28, 2020 22:00

Honor 30S tanıtıma günler kala yüzünü gösterdi! Sıra senin Honor…

Honor'un 30 Mart tarihinde görücüye çıkaracağı 30S ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Bugün, şirket cihazın tasarımını gösteren bir resim paylaştı
Honor 30S tanıtıma günler kala yüzünü gösterdi! Sıra senin Honor…

Honor, 30 Mart saat 19.00 da yeni cihazı 30S ‘in tanıtımını gerçekleştirecek. Bildiğiniz üzere bu cihaz şirketin 2020 yılındaki ilk telefonu olacak. Ayrıca, cihazda kullanılacak  5G SoC ve  Kirin 820 işlemci de dikkatleri epey üzerine çekecek gibi duruyor.

Bugün, şirket 30S’in lansmanına iki gün kala cihazın gerçek görüntüsünü ortaya koyan bir resim paylaştı. Ayrıca, Honor 30S, resmi olarak  ‘Sihirli Göz Tam Ekran’ adı ile karşımıza çıkacak.

Honor Business Department başkan yardımcısı Xiong Junmin,  ‘Honor 30S’nin Sihirli Göz Tam Ekranı sizlere daha yüksek bir ekran oranı ve daha kapsamlı bir görsel algı getirecektir ifadelerini kullandı.

Magic Eye Full View Screen, Honor‘un son iki nesil akıllı telefonlarda kullandığı bir ekran teknolojisidir.  Ön kamera, ekranın altına yerleştirilerek tamamen entegre olmuş şekilde karşımıza çıkıyor. Cihazın diğer teknik özelliklerini de şöyle bir hatırlayalım:

Honor 30S teknik özellikleri

30 Mart tarihinde tanıtılacak olan bu cihazda, yan tarafa yerleştirilmiş parmak izi okuyucusu ve 40W hızlı şarj desteği bulunacak. Arka tarafta dörtlü bir kamera kurulumunun yanı sıra Yeşil,Turuncu ve Beyaz renkleri ile gözlerimize de hitap edecek olan Honor 30S, 5G desteği ile birlikte yüksek hızlı internet erişimini orta segment bir cihazda bizlerle buluşturmuş olacak. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, 8GB RAM ve 128GB dahili depolama ve FHD+ ekranı ile orta segmentte çok güçlü bir cihazın bizleri beklediğini söyleyelim.

Honor Türkiye pazarına da oldukça önem veren bir üretici. Bu telefonun da kısa süre içinde ülkemiz pazarında satışa sunulacağını düşünüyoruz. Gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz…

 

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.