Mobil Mart 26, 2020 14:00

Tanıtıma günler kala, Honor 30S Yeşil renkli modeliyle sızdırıldı!!!

Honor'un 30 Mart tarihinde tanıtacağı Honor 30S ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bugün cihazın yeşil renkli bir modeli ortaya çıktı.
Tanıtıma günler kala, Honor 30S Yeşil renkli modeliyle sızdırıldı!!!

Huawei‘nin alt markası olan Honor, yakında 30S modelini piyasaya sürecek. Bildiğiniz üzere cihazların lansmanları yaklaştıkça sızıntılar ve teknik özelliklerde artmaya başlıyor.  Bugün Weibo‘da  Honor 30S‘in yeşil renkli bir modeli görüntülendi. Hatırlayacaksınız, geçtiğimiz günlerde telefonun mavi ve turuncu rengi de ortaya çıkmıştı.

Honor 30S‘nin yeşil renkli modeli de tıpkı diğer renkler gibi hafif çizgili bir tasarımla geliyor ve kamera çerçevesi de siyah bir renkle muhafaza edilmiş. Bildiğiniz üzere bu şirketin ilk yeşil renkli telefonu değil. Geçtiğimiz ay Honor ilk olarak 9X modeli ile bizlere yeşil rengini sunmuştu.  Son olarak Honor 30S , 1080p çözünürlüğe sahip delikli bir ekran tasarımı ve Android 10 ile kutudan çıkacak. Hafıza olarak ise şirket bu cihazda 8GB RAM ve 128GB‘lık dahili depolamaya yer verecek.

Honor 30S teknik özellikleri

30 Mart tarihinde tanıtılacak olan bu cihazda, yan tarafa yerleştirilmiş parmak izi okuyucusu ve 40W hızlı şarj desteği bulunacak. Arka tarafta dörtlü bir kamera kurulumunun yanı sıra Yeşil,Turuncu ve Beyaz renkleri ile gözlerimize de hitap edecek olan Honor 30S, 5G desteği ile birlikte yüksek hızlı internet erişimini orta segment bir cihazda bizlerle buluşturmuş olacak. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, 8GB RAM ve 128GB dahili depolama ve FHD+ ekranı ile orta segmentte çok güçlü bir cihazın bizleri beklediğini söyleyelim.

Honor Türkiye pazarına da oldukça önem veren bir üretici. Bu telefonun da kısa süre içinde ülkemiz pazarında satışa sunulacağını düşünüyoruz. Gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.