08 Nisan 2020 Çarsamba
Ana sayfa » Mobil » Huawei P40 Pro kanlı canlı videoda göründü! Tanıtım videosu sızdı!
Huawei P40 Pro kanlı canlı videoda göründü! Tanıtım videosu sızdı!

Huawei P40 Pro kanlı canlı videoda göründü! Tanıtım videosu sızdı!

Biraz sonra tanıtılacak olan Huawei P40 Pro ile ilgili tüm detayları gösteren tanıtım videosu resmen yayınlandı. Peki yeni ne var?

Huawei birkaç saat sonra yeni nesil amiral gemisi Huawei P40 ve Huawei P40 Pro tanıtımı yapacak. Telefon ile ilgili birçok detay belli oldu ve biz de sizlere bu detayları geçtiğimiz süre zarfı içinde birer birer paylaştık. Tanıtım öncesinde telefonun videosu az önce yayına girdi.

Videoya baktığımızda P40 Pro‘nun 50X SuperSensing adı verilen özel bir zoom yeteneğine sahip olduğunu görüyoruz. Optik Zoom tarafında ise bir bilgi yok. Bununla birlikte Golden Snap adı verilen çoklu çekim desteği de yenileniyor. Bununla birlikte 24H adı verilen Super Tanımlama yeteneği de öne çıkartılıyor.

Telefon bugün saat 16:00‘da tanıtılacak ve yayını da sitemizden takip edebileceksiniz. Biz en çok telefonun fiyatlarını merak ediyoruz. Huawei Avrupa pazarında Google uygulamaları yüklü olmayan Mate 30 Pro serisini satamadı. Bu telefonu satmak için özel bir uğraşısı olacak mı olmayacak mı? Bunu da birkaç saat içinde öğreneceğiz.

Fiyatların P40 için 800€ ve P40 Pro için de 1.000€ seviyelerinde olması bekleniyor. Bakalım Huawei yeni telefonları ile bize ne sunacak? Türkiye pazarında satışa sunulacak mı? Bu soruların cevabını heyecanla bekliyoruz.