08 Nisan 2020 Çarsamba
Ana sayfa » Mobil » 5G’li Meizu 17 kanlı canlı karşımızda!!! Dörtlü kamera ve daha fazlası
5G’li Meizu 17 kanlı canlı karşımızda!!! Dörtlü kamera ve daha fazlası

5G’li Meizu 17 kanlı canlı karşımızda!!! Dörtlü kamera ve daha fazlası

Meizu, yakında ilk 5G’li cihazı Meizu 17’yi tanıtacak. Bugün ortaya çıkan görüntüler cihazın arka tasarımı ve kamera kurulumunu ortaya koyuyor..

Çinli şirket, Nisan ayında herhangi bir problem olmaz ise  Meizu 17 amiral gemisini tanıtacak. Gücünü Snapdragon 865‘den alan bu cihaz Çinli üreticinin 5G‘li ilk akıllı telefonu olacak. Cihazın tanıtım tarihi yaklaştıkça sızıntı ve görüntülerde her geçen gün artamaya devam ediyor. Bugün, Çin’de Meizu 17‘nin beyaz renkli bir modeli canlı olarak görüntülendi.

Ortaya çıkan bu görsel Meizu 17′nin yatay bir tasarıma sahip dörtlü kamera kurulumu ile geleceğini ortaya koyuyor. Daha önce  telefonla ilgili paylaşılan bir görüntü de cihazın yatay tasarıma sahip kameralarla geleceğini gösteriyordu. Yeni sızıntılarla karşılaştırma yapacak olursak görüntü cihazın önceki sızıntılarıyla eşleşiyor.

Meizu 17 teknik özellikleri

Önceki aldığımız sızıntılara göre Meizu 17 günümüz modası delikli ekran tasarımı ile gelecek. Cihazda ekran boyutu olarak ise 6.4 veya 6.5 inç AMOLED ekran kullanılacak. Yukarıdaki görselden de anlaşılacağı üzere şirket bu telefonda yatay ve dörtlü kamera kurulumuna yer verecek. Kamera  çözünürlükleri hakkında ise henüz net bir bilgi yok. diğer detaylara göz  atacak olursak, cihaz 19.5: 9 en boy oranına sahip ince bir çerçeve ile karşımıza çıkacak.

Son olarak,  Snapdragon 865 ve 8 GB LPDDR5 RAM ile gelen Meizu 17 adeta gücünüze güç katacak. Ayrıca şirket bu cihazda 4.500 mAh pil ile günü rahatlıkla çıkarmanıza olanak sağlayacak.