Mobil Mart 17, 2020 20:00

Huawei P40 Serisinin bütün renkleri ortaya çıktı! Muazzam…

Huawei, yakın zamanda yeni amiral gemisi P40 serisini tanıtacak. Bugün şirketin yayınladığı bir poster serinin bütün renklerini ve tasarımını ortaya koyuyor
Huawei P40 Serisinin bütün renkleri ortaya çıktı! Muazzam…

Son zamanlarda Huawei P40 serisiyle ilgili haberler epey arttı. Bugüne kadar cihazlarla ilgili bilgileri ve sızıntıları sizler için paylaştık ve hala da paylaşamaya devam ediyoruz. Bugün P40 ailesiyle ilgili renk ve tasarımları içeren yeni bir poster yayınlandı.

Çinli teknoloji devi yeni cihazlarını; P40, P40 Pro ve P40 Pro Premium olarak görücüye çıkaracak. Şimdi gelin cihazların renkleri ve tasarımına bir göz atalım:

Resime dikkatlice bakarsanız cihazların diktörtgen kamera kurulumu ile geldiğini hepiniz ayırt edebilirsiniz. Ayrıca görseli biraz daha yakınlaştırdığınızda lensler de ayrıntılı olarak gözünüze çarpacaktır.

Huaewei kamera konusunda yapılamaz denen her şeyi yapıyor. Çinli şirketin yeni cihazlarında da kameralarıyla zirveye oynayacak. Bakalım bunu başarabilecek mi?

P40 matris tasarımlı üçlü bir kamera kurulumu ile gelirken Pro versiyonunda  da dörtlü kamera kurulumu yer alacak.  Ayrıca P40 Pro; gri, pembe altın, siyah, mavi ve aurora renkleri ile gözlerimizi adeta kamaştıracak. Bunlara ek olarak bazı kaynaklar, Huawei P40 Pro‘nun beşli kamera kurulumuna ve  52 megapiksel lens (IMX700, 1 / 1.28 inç RYYB) + ​​40 megapiksel (IMX650 1 / 1.5 inç, RGGB) + telefoto lens + Periskop Tipi lens ve ToF, 10x super zoom, renk sıcaklık sensörü ve LED flaş  ile geleceğini iddia ediyor. Daha önceden de söylediğimiz gibi P40 Pro önde delikli bir ekran tasarımına sahipken yüksek ekran hızı yenilemesiyle de adeta şov yapacak.

Son olarak şirketin en güçlü silahı,  P40 Pro Premium ise 3160 × 1440 çözünürlüğüne sahip 2K + 120Hz  OLED ekran ile görücüye çıkacak.

Açıklanan takvime göre Huawei, P40 serisini 26 Martta pazara sunacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.