Mobil Mart 10, 2020 19:00

Elon Musk Apple için sert konuştu! Hay böyle güncellemenin

Elon Musk Apple için oldukça sert bir açıklama yaptı ve yeni nesil güncellemelerin telefonunu kullanmak konusunda sorun yarattığını söyledi. Çarşı karıştı!
Elon Musk Apple için sert konuştu! Hay böyle güncellemenin

Apple ve Tesla markaları her zaman endüstrinin en gözde markaları olmuştur. Her iki markanın da teknoloji, kalite ve güvenlik gibi vazgeçilmez unsurları üretim mottosu olarak kabul etmeleri sayesinde Apple ve Tesla markaları birbirine oldukça yakışmaktadır. Bununla birlikte geçtiğimiz dönemde ortaya çıkan dedikodulara göre Elon Musk Apple ile bir anlaşma yaparak Tesla markasını Apple’a sattığı yorumları da yapılmıştı.

Her iki üretici de bunu yalanladı ve Apple’ın Tesla’yı satın alması da “ileri bir tarihe ertelendi“. Bugün Tesla kurucu ve CEO’su Elon Musk oldukça ilginç bir çıkış yaptı ve Apple’ı da son yaptığı güncellemeyi de ciddi anlamda eleştirerek şunları söyledi.

İnsanlar cep telefonlarının yıldan yıla geliştiği gerçeğine alışkın. Ben bir iPhone kullanıcısıyım, ancak en son gelen sistem yazılımı güncellemesi benim için işleri oldukça zorlaştırdı. Bunun yeni bir şey yapmadığını görebiliyorum. Güncelleme sonrasında mail sistemimin bozulmasına neden oldu. Mail cep telefonlarında çok önemli ve temel bir işlev olduğunu unutmamak gerekir.

Elon Musk hangi iOS güncellemesinden bahsettiğini söylemese de bunun iOS 13 güncellemesi olduğunu anlayabiliyoruz. Bu konuda siz de sorun yaşıyor musunuz? iPhone kullanıcılarının son güncelleme sonrası WhatsApp görüntülü görüşme tarafında sorun yaşadığını duyuyorduk. Peki sizde böyle bir sorun var mı? Alt kısımda bulunan yorum kısmında bizlerle paylaşın…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.