Beats Electronics Mart 10, 2020 10:00

Apple PowerBeats 4 tüm özellikleri ile sızdı!

Apple PowerBeats 4 tüm özellikleri ile sızdı!

Apple’ın bünyesinde yer alan Beats, yeni kablosuz kulaklığı PowerBeats 4 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İşte PowerBeats 4 özelliklerine dair her şey!

Apple, 2014 yılında Dr.Dre’nin kurduğu Beats firmasını 3 milyar dolar ödeyerek bir gece ansızın satın almıştı. Bu süreç içerisinde Apple bünyesinde yeni modellerini tanıtan Beats, son olarak karşımıza PowerBeats Pro modeli ile çıkmıştı. Yaklaşık 1.900 TL civarındaki bu kulaklıktan sonra şimdi de PowerBeats 4 modelinin geleceği sızdırıldı.

PowerBeats Pro ile 3 modelinin arasında kalacak olan bu model, tasarımsal açıdan bir kabloyu barındıracak. Bu kablo iki kulaklık arasındaki bağlantıyı sağlayacak. Apple’ın yeni H1 çipini barındıracak olan bu kulaklık Hey Siri komutunu da destekleyecek. Siri ile gelen mesajları da duyuracak olan yeni modelde su geçirmez özelliği de yer alacak. 199 dolar seviyesinde olacağı söylenen Beats’in yeni kablosuz kulaklığının, beyaz, kırmızı, mavi ve siyah renk seçenekleri olacak.

iOS 11 ve üzeri sistemlerde çalışacak olan bu model muhtemelen ülkemizde 1.300 TL bandında satışa sunulacak. Bildiğiniz gibi Apple’ın Mart sonu iPhone 9 etkinliği düzenlemesi bekleniyor. Bu etkinliğe eğer coronavirus engel olmaz ise; Beats’in yeni kablosuz kulaklığı iPhone 9 etkinliğinde tanıtılacaktır.

Powerbeats 4

iPhone 9 etkinliğinin iptal olması durumunda büyük ihtimalle bir basın bülteni ile Beats’in kablosuz kulaklığı Apple Store‘da resmi olarak satışa sunulabilir. Sizce bir kablosuz kulakiçi kulaklığa bu kadar paralar vermek mantıklı mı?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.