Mobil Mart 5, 2020 21:00

OnePlus, evde tamir hizmeti başlıyor. Oradan tornavidayı uzatır mısınız?

OnePlus, bu yıl ilginç bir atılıma imza atıyor. Çinli şirket yeni prosüdürü ile artık cihazların tamirlerini eve gelip yapacak.
OnePlus, evde tamir hizmeti başlıyor. Oradan tornavidayı uzatır mısınız?

OnePlus gerek akıllı telefonları gerek servisi olsun kullanıcılarının beğenilerini her geçen gün kazanmayı başarıyor. Çinli şirket bugün başlattığı yeni servisi ile diğer üreticileri kıskandıracak bir atılım yapacak. başta Hindistan’da olmak üzere OnePlus evde tamir servis hizmetini başlatacak. Yani, cihazınız’la ilgili herhangi bir sorun varsa, sorununuzu servise bildirerek bir personelin evinize gelmesini ve cihazınızı onarmasını sağlayabilirsiniz.

Şirket resmi olarak henüz bu hizmeti başlatmadı ancak, Hindistan’da  6 adet pilot şehir belirledi. Bunlar sırasıyla; Bangalore, Mumbai, Delhi, Haydarabad, Chennai ve Pune şehridir.  OnePlus’ın kapıda bakım hizmetleri ilerleyen günlerde Hindistan’daki diğer şehirler içinde mevcut olacak. Peki başvurular nasıl olacak? İşte cevabı..

OnePlus cihazınızın bir problemiyle ilgili yardım almak için öncelikle OnePlus Care uygulamasını indirip başvuru yapmanız gerekecek. Daha sonra, uygulamanın içinde yer alan kategoriler içerisinde OnePlus personelinin evinizi ziyaret etmesi için uygun bir zaman aralığı seçebilirsiniz. Buna ek olarak şirket telefonlarınızın götürülmesi ya da getirilmesi gibi durumlarda da sizlerden para talep etmeyecek. Aslında Xiaomi ve Realme gibi üreticilerde buna benzer işler yapıyor ancak, onların yaptığı iş sadece evden alıp servise götürmek. OnePlus‘un diğer şirketlere tek farkı cihazların onarımını evde de yapıyor olmaları.

Bakalım Çinli şirket diğer ülkeler için de bu projeyi uygulayacak mı, bekleyip görelim.

 

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.