Mobil Mart 2, 2020 14:00

2K ekranlı Xiaomi Black Shark 3 serisi için yarın büyük gün!!!

Xiaomi'nin yeni oyuncu telefonu olan Black Shark 3 serisi, yarın gerçekleşecek lansman ile tanıtılacak. 2K ekran 90 HZ yenileme hızı ve daha fazla...
2K ekranlı Xiaomi Black Shark 3 serisi için yarın büyük gün!!!

Çinli teknoloji devi Xiaomi, yarın yeni oyuncu telefonları Black Shark 3 ve Black Shark 3 Pro modelini tanıtacak. Her iki cihaz hakkında son zamanlarda çok fazla söylentiler oldu. Ancak şirket geçtiğimiz haftalarda meraklıları için cihazın özelliklerini ve tanıtım tarihini, paylaştığı bir poster ile onayladı. Xiaomi‘nin yeni oyuncu telefonları 2 Mart 2020 de yani yarın, gerçekleşecek olan lansman ile tanıtılacak. Şimdi gelin biraz cihazların özelliklerinden bahsedelim:

Serinin normal sürümü olan Black Shark 3,  2400 × 1080 çözünürlüğe ve 90Hz yenileme hızına sahip 6.67 inç büyük bir AMOLED ekran ile geliyor.  Diğer modelden bahsedecek olursak, Shark 3 Pro, normal sürüme kıyasla, 3120 × 1440  çözünürlük, 90Hz yenileme hızı ve 7.1 inç’lik daha büyük bir ekran ile gelecek.

Xiaomi Black Shark 3 5G

BlackShark Teknoloji Ürün Merkezi müdürü Gu Shaguan Erye, BlackShark ve Tencent arasındaki işbirliğinin 3 ay sürdüğünü ve Peace Elite, QQ Speed ​​Car, Ace Fighter ve benzeri birçok popüler oyun için 90Hz uyum ve performans ayarının gerçekleştirildiğini söyledi. Şimdi gelin her iki cihazın detaylı özelliklerine bakalım:

1. Kullanıcının kapsamlı yüksek performans ve uzun pil ömrü deneyimini karşılamak için dinamik uygulama hızını farklı uygulama senaryolarına göre ayarlayan akıllı 90Hz dinamik kare hızı ayarlama teknolojisi.

2. TrueView renk sıcaklığı için akıllı ayar, ortam ışığı renk sıcaklığının gerçek zamanlı izleme, mevcut oyun ekran içeriği analizi, en iyi ekran efekti elde etmek için ekran parametrelerinin optimizesi ve daha fazlası

3. Gün ışığında ekranı daha iyi ve net görmenizi sağlayacak HDR10 + teknolojisi.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.