Mobil Şubat 29, 2020 15:00

Lenovo Çıldırmış Olmalı! Kulaklıkların Şahı Geliyor!

Lenovo, HT ve HD Ses ürünlerinin lansmanını yapmaya hazırlanıyor. Hindistan pazarında sadece 27$'dan başlayan fiyatlarla piyasaya sürülecek...
Lenovo Çıldırmış Olmalı! Kulaklıkların Şahı Geliyor!

Çinli teknoloji devi Lenovo büyüyen portföyüne yeni bir ses ürünleri yelpazesi ekledi. Yeni ses cihazları şirketin HT ve HD serisine giriyor. Yeni ek, Lenovo HT10 Pro, HT20, HE18 ve HD116’yı içeriyor. Tüm bu cihazların en önemli özelliği Saf Müzik ve Ekstra Bas modları sunan EQ teknolojisidir. Kullanıcılar tek bir dokunuşla hareket halindeyken bu iki mod arasında geçiş yapabilir.

Lenovo HT10

Lenovo HT10

Hem Lenovo HT10 Pro hem de HT20, IPX5 su ve ter geçirmezlik derecesi ile gelen gerçekten kablosuz bir kulaklıktır. Birincisinin şarj kutusu ile 48 saat müzik çalma ve 200 saat bekleme süresi sunduğu iddia ediliyor. İkincisi, şarj kutusu ile 25 saate kadar sürebilir.

Lenovo HE18 ise 12 saate kadar müzik çalma süresi ile birlikte gelen kablosuz bir Bluetooth kulaklık. Tüm bu kulaklıklar ve kulakiçi kulaklıklar aynı anda iki cihazla eşleştirilebilir. Son olarak, bağlantı için Bluetooth 5.0 ile gelen Lenovo HD116 kablosuz kulaklıklar var.

Lenovo HD116 kulaklıkların 2,199 INR fiyat etiketi ile gelmesi bekleniyor. (27 dolara tekabül eden bir fiyat.) HSP / HFP / AVRCP / A2DP’yi destekleyen ve 24 saat müzik çalma süresi sunan kulaklıklardan HT10 Pro ve HT 20 Pro sırasıyla 62$ ve 52$ fiyatla piyasaya sürülecek. 20$ Civarında fiyat etiketiyle en çok satan ürünlerden birinin Lenovo HE18 olması bekleniyor.

Ülkemizde kaç TL fiyatla sunulacağına ilişkin blgileri aldıkça siz değerli okuyucularımıza bilgi vereceğiz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.