08 Nisan 2020 Çarsamba
Ana sayfa » Mobil » Huawei P40 tanıtılmadan P41 Pro satışta! Nasıl mı?
Huawei P40 tanıtılmadan P41 Pro satışta! Nasıl mı?

Huawei P40 tanıtılmadan P41 Pro satışta! Nasıl mı?

Bu sabah bir arkadaşımızın “P41 Pro alacağım nasıl bir telefon? Fiyatı da uygun” demesi üzerine bu haberi yapmaya karar verdik…

Zaman zaman sizleri bilinçlendirmek adına bazı haberler ve videolar paylaşıyoruz. Bugün de böyle bir haber ile karşınızdayız. Bildiğiniz üzere Huawei’nin yeni nesil amiral gemisi ailesi P40 ve P40 Pro 26 Mart tarihinde yapılacak bir lansman ile tanıtılacak. Telefonlar ile ilgili gelen bilgiler ve sızıntıları sizlerle paylaşmaya devam ederken bugün bir arkadaşımız telefon ile bize ulaştı ve “P41 Pro almak istiyorum ne dersin bu telefon ile ilgili?” dedi.

Evet yanlış duymadınız daha P40 serisi tanıtılmamışken P41 ile ilgili soru alıyorduk. Peki bu nasıl oluyordu? Biz de sevgili İbrahim kardeşimize durumu sorduk. O da bir uygulama yüklediğini ve bu uygulama üzerinden kampanyalı olarak bu ürünü alacağını söyledi. Biz de ona şunu söyledik. “Demek insanlar paralarını böyle kaptırıyor…” Ürünle ilgili görsel istediğimizde bize bu görseli paylaştı.

P41 Pro

Gördüğünüz üzere ortada böyle bir telefon var. 10 çekirdekli 6,1 inç ekran boyutuna sahip 4.000 mAh pil gücü olan “P-Series” arkada üç kameraya sahip bu telefonun fiyatının ise 169 TL olduğunu gördük.

Bu algıya bakıldığında telefonun Huawei telefonuymuş gibi bir ürün olduğu anlaşılıyor ama böyle bir durum kesinlikle yok. Kutu içinden salatalık ya da daha önce başımıza gelen gibi vazelin çıkmasını istemiyorsanız böyle şeylerden uzak durun. aranıza yazık…