Mobil Şubat 25, 2020 12:30

OPPO Find X2 tanıtım tarihi açıklandı! (Konsept videosu içeride)

OPPO uzun süredir üzerine çalıştığı Fin modelinde artık sona geldi. Çinli şirket yeni amiral gemisinin tanıtım tarihini konsept videosuyla açıkladı
OPPO Find X2 tanıtım tarihi açıklandı! (Konsept videosu içeride)

Akıllı telefon üreticileri yeni amiral gemisi ve katlanabilir telefonlarını bu yıl yavaş yavaş piyasaya sürmeye başladılar.  OPPO bir süredir üzerine çalıştığı ve merakla beklediğimiz Find X2 için artık sona doğru geldi. Bugün sabah saatlerinde Çinli şirket yeni amiral gemisinin tanıtım tarihini ve telefona ait konsept videosunu paylaşarak konuya açıklık getirmiş oldu.

OPPO, Find X2’yi  6 Martta gerçekleştireceği lansman ile tanıtıp pazara sunacak. Cihazın sloganı ise  “çok yönlü, duyusal uyanış” olarak adlandırılıyor.

Video aslında Find X2 ile ilgili bizlere çok fazla bilgi sunmuyor. Ancak Oppo Başkan Yardımcısı Shen Yiren cihazla ilgili Weibo’dan meraklıları için birkaç bilgi verdi. OPPO’nun yeni amiral gemisi, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 865 yonga setinden alacak. Ayrıca cihazın ekranı 120Hz yenileme hızı ve 3K ekran çözünürlüğü ile gelecek.

Shen Yiren, Find X2 ekranının 2020‘nin en iyisi olacağını iddia ediyor. Bakalım bu sefer ki iddialarında yanılacak mı?

Cihazın diğer özelliklerinden bahsedecek olursak yukarıda da belirttiğimiz gibi Snapdragon 865 ile desteklenecek ve 5G ile karşımıza çıkacak. Ayrıca 65W SuperVOOC flaş ve 30W kablosuz VOOC şarj ile kullanıcılarını hiçbir yerde yarı yolda bırakmayacak. Son olarak cihazın kamera özellikleri de aşağıdaki gibidir.

Oppo Find X2 Kamera Özellikleri

  • 48 Megapiksel Ana Kamera
  • 12 Megapiksel
  • 13 Megapiksel
  • 32 Megapiksel Ön Kamera

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.