Ana sayfa » Mobil » Huawei EMUI 10 yeni güncellemesi ile bomba gibi özelliklere kavuşacak

Huawei EMUI 10 yeni güncellemesi ile bomba gibi özelliklere kavuşacak

Huawei EMUI 10 yeni güncellemesi ile bomba gibi özelliklere kavuşacak

Son zamanlarda EMUI 10.0 güncellemesini yayınlayan Huawei, bir sonraki güncellemesiyle beraber cihazlarını yeni özelliklere kavuşturacak.

Çinli şirketler son zamanda ortaya çıkan koranavirüs’ten epeyce etkilendi. Bunların başında gelen, Huawei ve Xiaomi güncellemelerini bir süre askıya aldı. Daha sonra bu şirketler uzun aradan sonra tekrar işlerinin başına döndüler ve askıya aldıkları güncellemelere kaldıkları yerden devam etmeye başladılar. Bugün ortaya çıkan bir haber Huawei’nin, EMIUI 10.0 sürümünün yakın zamanda yeni özelliklere kavuşacağını ortaya koyuyor.

Bugün Huawei tarafından paylaşılan bir haber  Mate 30 başta olmak üzere çoğu cihazlarını yeni özelliklere güncellemek için Beta grubuna alacak.

Huawei’nin geliştirdiği arayüz, EMUI‘yı bilmeyen yoktur. Android güncellemelerine ek olarak çıkarılan arayüz birçok özelleştirilebilir ayarları ile kullanıcılar tarafından oldukça beğeni topluyor. Şirketin yakın zamanda tanıttığı EMUI 10 güncellemesi henüz tüm cihazlarına ulaşmadı ancak Huawei bu cihazlar üzerine çalışarak güncellemeyi en kısa sürede telefonlarına ulaştırmayı planlıyor.  Ancak EMUI 10 sürümüne sahip olan bazı cihazlar yakın zamanda daha yeni özelliklere kavuşacak.

Çinli teknoloji devi önümüzdeki günlerde  EMUI 10.0 sürümünü yeni özelliklere kavuşturacak bir beta grubu açacak. Şirket bu beta grubunda öncelik olarak, Huawei Mate30 (4G), Mate30 (5G), Mate30Pro (4G), Mate30Pro (5G), Mate30 RS Porsche Design  modellerini test edecek.

Peki EMUI 10 yeni gelecek olan güncelleme ile nelere kavuşacak?

Huawei kullanıcılarının merakla beklediği bu güncelleme ne gibi yenilikler getirecek? İşte cevabı…

Huawei EMUI 10‘un yeni sürümüne, daha geliştirilmiş ve iyileştirilmiş karanlık mod, yeni HMS servisleri (Google hizmetlerinin alternatifi) ve birçok pratik işlevler ekleyecek.

Şirket sadece bunlarla yetinmeyecek. Ek olarak,  Ocak 2020 güvenlik yaması, cihazın  daha pürüzsüz ve daha kararlı çalışması için sistem optimizasyonları, ve GPU Turbo‘nun yeni sürümü 4.0 ile güncelleyecek.

Son olarak Huawei, EMUI 10‘un yeni sürümünde mobil telefonları ve tabletleri için, video görüşmesi ve çok ekranlı işlevsellik ile ilgili hata düzeltmelerini de yapacak. böylelikle mobil cihazlarınız daha güçlü ve daha üretken hale gelecek.

Dahili testin kayıt süresi 19 Şubat – 23 Şubat arasında yapılacak ve her modelden sadece 1000 kişi günlük beta grubuna alınacak. Bilmenizde fayda var.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.