Güncel Teknoloji Haberleri Şubat 19, 2020 17:36

Monster Notebook yeni evine taşındı! Çaya geleceğiz Monster Bey

Monster Notebook yeni genel merkezine taşındı. 20. Yaşını yeni genel merkezinde kutlayan Monster Bey'e çay içmeye gideceğiz. Buradan da sözünü verelim...
Monster Notebook yeni evine taşındı! Çaya geleceğiz Monster Bey

Yerli üreticilere her zaman destek oluyor ve bu markalara önem veriyoruz. Yerli bir marka olan ama ünü dünyaya açılan Monster Notebook sektördeki 20. yılını yeni genel merkezine taşınarak kutladı. Şu anda bu haberi de bir Monster bilgisayardan yazıyoruz. Performans tarafında bize  en iyiyi sunduğu için bunu tercih ettik ve özellikle video işlerimizi de bu ürünle yapıyoruz.

Her daim en iyi fiyata en güçlü bilgisayarları bize sunan Monster, Kozyatağı’ndaki yeni genel merkezinin açılışını yaptı. Açılışta basın mensupları ile bir araya gelen Monster Kurucusu ve CEO’su İlhan Yılmaz, şirketin yeni dönem yatırımlarına ve hedeflerine yönelik açıklamalarda bulundu. 2000 senesinde Türkiye’den çıkan bir dünya markası olma hedefi ile başlayan yolculukta Monster Notebook’un bugün Türkiye’nin müşteri memnuniyeti en yüksek bilgisayar markası olduğunu ifade eden Yılmaz, aynı başarıyı tüm dünyada elde etmeyi amaçladıklarını belirtti.

Monster Notebook CEO’su İlhan Yılmaz şu açıklamayı yaptı;

Yirmi sene önce çıktığımız bu yolculukta kullanıcılar ile ömür boyu dostluk kurmayı amaçladık, tüm çalışmalarımızı bu titizlikle sürdürdük. Bugün Türkiye’nin en çok bilinen markalarından biriyiz. Bilgisayar markaları arasında müşteri memnuniyeti en yüksek ve en çok teşekkür edilen markayız. Bununla yetinmedik, yurt dışındaki kullanıcılara yeni pazarlara açılmak için yeni yatırımlarda bulunduk. Yirmi yıl önceki heyecanla ve azimle faaliyetlerimize devam ediyoruz. Artık çalışmalarımızı yeni genel merkezimizde yöneteceğiz.

Kadıköy’de küçük bir dükkânda başlayan maceramız bundan böyle markamıza yakışır bu yeni merkezde devam edecek. Başta Monster Notebook ailesine olmak üzere, bugüne dek bize inanan ve destek veren herkese teşekkür ederim. Önümüzdeki dönemde canavar yeni evinde yeni başarılara imza atacak

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.