Ana sayfa » Mobil » OPPO Survivor adasına gidiyor! Senin Yeteneğin mi? Senin Gücün mü?

OPPO Survivor adasına gidiyor! Senin Yeteneğin mi? Senin Gücün mü?

OPPO Survivor adasına gidiyor! Senin Yeteneğin mi? Senin Gücün mü?

Bugün yapılan bir açıklama ile OPPO Survivor 2020 ana sponsoru olduğunu duyurdu. Bu inanılmaz mücadeleye OPPO kendi rengini katacak…

OPPO Türkiye pazarına yatırım yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl ülkemiz pazarına giren ve ardı ardına reklamlar ile marka bilinilirliğini en üst seviyeye taşıyan OPPO Survivor yarışmasına sponsor oldu. Pazar gecesi başlayacak olan Survivor yarışması bu sene hiç olmadığı kadar sert geçecek yorumları yapılıyor.

Acun ILICALI‘nın hazırlayıp sunduğu ve TV8 kanalında yayınlanan OPPO‘nun sunduğu Survivor 2020, 16 Şubat Pazar akşamı Ünlüler – Gönüllüler formatıyla ekrana gelecek. Katılımcılar arasında Ersin KORKUT gibi hem tanıdık yüzler, hem Sercan YILDIRIM gibi tanıdık futbolcular hem de çok iyi sporcular yer alıyor.

Konuyla ilgili OPPO Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou, şunları söyledi:

OPPO olarak küresel akıllı telefon pazarının lider markalarından biriyiz. 2019 yılında girdiğimiz Türkiye pazarında kısa sürede çok sevildik ve yüzde 10 pazar payına ulaşarak en çok ilgi gören akıllı telefon markalarından biri haline geldik. Kullanıcılarla yakaladığımız bu bağı daha da güçlendirmek istiyoruz. Bu nedenle reklam kampanyalarının yanı sıra sponsorluk yatırımlarına da ağırlık vermek istedik. OPPO’nun geleneğinde her zaman ses getiren adımları atma alışkanlığı vardır. Sponsorluk çalışmalarında da aynı strateji uyguluyoruz. En değerli ve en etkili etkinliklerin, organizasyonların veya kurumların sponsoru oluyoruz. Survivor yarışmasını da bu kapsamda değerlendiriyoruz. Milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitleyen Survivor yarışmasına ana sponsor olduğumuz için çok mutluyuz. Bu sponsorluğun markamıza çok önemli katkılar yapacağına inancımız tam.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.