Ana sayfa » Mobil » OPPO Find X2 Geekbench testinde ortaya çıktı RAM belli oldu

OPPO Find X2 Geekbench testinde ortaya çıktı RAM belli oldu

OPPO Find X2 Geekbench testinde ortaya çıktı RAM belli oldu

Herkesin merakla beklediği OPPO Find X2 Geekbench testi bugün resmen ortaya çıktı. Aslında Find X2 Pro dememiz gerekiyordu…

OPPO 22 Şubat tarihinde Mobil Dünya Kongresi etkinliğinde yeni nesil amiral gemisi Find X2 tanıtımı gerçekleştirecekti ama bildiğiniz üzere Mobil Dünya Kongresi iptal edildi ve tanıtım da Mart ayına kaldı. Bir süredir haberlerini yaptığımız Find X2 Geekbench testinde göründü ve merak edilen soru da en azından şimdilik cevabını buldu.

Aynen Reno 3 serisinde olduğu gibi Find X2 Pro modelini bekliyoruz. Hatırlarsanız Find X de iki farklı model ile karşımıza çıktı. Find X ve Find X Lamborghini Edition. Find 7 ise Find 7 ve Find 7a ile karşımıza çıkmıştı. Yeni nesil Find X2‘nin de Pro versiyonu benchmark testinde ortaya çıktı.

Tekli çekirdek performansı 913 ve çoklu çekirdek performansı da 3.308 olarak açıklanan telefonun 12GB RAM gücü ve Android 10 işletim sistemine sahip olduğunu görüyoruz. Daha önce OPPO Global Pazarlama Direktörü ve Başkan Yardımcısı Brian Shen Reis telefonun LPDDR5 RAM‘lere sahip olacağını duyurmuştu.

Yonga seti olarak Snapdragon 865 yonga seti mi yoksa sürpriz bir işlemci mi kullanılacak bu konuda hem fikir olamıyoruz. Zira bu benchmark skorlarının Snapdragon 865 yonga setinden daha yüksek olduğunu görüyoruz.

Heyecan içinde ülkemizde de satışa sunulacak Find X2 modelini bekliyoruz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.