Ana sayfa » Mobil » LG V50 ThinQ Android 10 güncellemesini aldı! Masaüstü modu ile birlikte

LG V50 ThinQ Android 10 güncellemesini aldı! Masaüstü modu ile birlikte

LG V50 ThinQ Android 10 güncellemesini aldı! Masaüstü modu ile birlikte

LG Ocak ayında duyurduğu güncelleme listesine sadık kalarak LG V50 ThinQ cihazına Android 10 güncellemesini sundu. Peki neler geldi?

LG geçtiğimiz günlerde bir çok cihazına Android’in son sürümü olan Android 10’u göndereceğini söylemişti. Bu bağlamda yavaş yavaş sözünü tutmaya başlayan Güney Kore’li akıllı telefon üreticisi, LG UX 9.0 ile beraber Android 10’u da LG V50 ThinQ cihazına gönderdi. ABD versiyon cihazlara Ocak ayı güvenlik yaması ile birlikte gelen güncelleme, V50 ThinQ kullanıcılarını memnun edebilecek mi? Bize kalırsa evet edecek…

Güncellemenin detaylarına baktığımız zaman, Android 10’un bütün özelliklerini cihaza getirmiş durumda. Sistem genelinde aktif bir şekilde çalışan karanlık mod, Dijital Denge, Google’ın yeni navigasyonu ve diğer Android uygulamalarını cihaza bu güncelleme ile ekleyen LG, aynı zamanda da çok işlevsel bir özellik ile kompaktlaştırıyor. Öyle ki yeni güncelleme V50’ye LG’nin yeni geliştirdiği masaüstü modunu kullanabilmesine olanak sağlıyor. Bu mod ile birlikte Android 10 ve LG UX 9.0 destekli LG cihazları çoklu pencere, klavye ve mouse desteği gibi bilgisayarlardan aşina olduğumuz kolaylıkları kullanabilmenize olanak sağlıyor.

Tüm bunların yanı sıra, LG daha önce duyurduğu güncelleme listesine sağdık kalmış durumda. Öyle ki Şubat ayı bitmeden V50 ThinQ için sözünü tutan şirket, aşağıda ki listeyi geçtiğimiz ay paylaşmıştı.

 • 2020 Şubat ayı
  • LG V50 ThinQ
 • 2020’nin 2. çeyreği
  • LG G8X
 • 2020’nin 3. çeyreği
  • LG G7, G8S ve V40
 • 2020’nin 4. çeyreği
  • LG K50S, K40S, K50 ve Q60

Şimdi de Android 10 sırası G8X’de gibi gözüküyor. Bakalım LG bu hızda devam edebilecek mi? Hep birlikte bekleyelim, görelim…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.