Ana sayfa » Mobil » Realme X50 Pro 5G bu kez de AnTuTu testinde görüldü!!

Realme X50 Pro 5G bu kez de AnTuTu testinde görüldü!!

Realme X50 Pro 5G bu kez de AnTuTu testinde görüldü!!

Realme’nin yeni amiral gemisi Realme X50 Pro 5G, bu kez de AnTuTu testinde görüldü. Hem de muhteşem bir skor ile birlikte…

Geçtiğimiz günlerde özellikleri ile birlikte karşımıza çıkan ve şirketin yeni amiral gemisi olacak olan cihaz, bu kez de AnTuTu sonuçları ile şaşırttı. RMX2071 model numarası ile anılacak olan Realme X50 Pro 5G’ninSnapdragon 865 yonga setini kullanacağını zaten biliyorduk. Bunun yanı sora 12 GB RAM ile birlikte 256 GB’a kadar ulaşabilecek dahili depolamayı kendinde barındırması beklenen cihaz 5G desteğini de bizlere sunacak. Ekranın sol tarafında ön kamera için delik açılacağını, aynı zamanda da Full HD+ çözünürlüğünde bir ekranın bizi karşılayacağını da geçtiğimiz günlerde Realme X50 Pro 5G’nin özelliklerini listelediğimiz yazımızda sizlere sunmuştuk. Şimdiyse daha net veriler ile, bu cihazı sizlere betimleyeceğiz.

Realme’nin yeni amiral gemisi, AnTuTu testinde oldukça iyi bir skor elde etmiş durumda. Snapdragon 865 yonga seti ile birlikte harika bir puan ile bu testi geçen cihaz, herkesi yeterince heyecanlandırmışa benziyor. 574.985 gibi inanılmaz bir AnTuTu puanı alan cihaz, Şubat ayında en yüksek skor alan Snapdragon 855+ yonga setli cihazlarını büyük bir farkla geride bırakıyor. (504.000 puan)

Realme X50 Pro 5G AnTuTu

Realme X50 Pro 5G AnTuTu

Realme X50 Pro 5G üst düzey özelliklerinin yanı sıra, WiFi 6 desteği ile de göz dolduracak. Öyle ki WiFi 5 olarak adlandırılan 802.11ac’nin üst versiyonu olan WiFi 6, yüksek hızı ile beraber çekim mesafesini de doğrudan etkileyecek. Aynı zamanda da bağlandığınız WiFi’nin ikonunun sağ üst köşesinde, modemin desteklediği WiFi sürümü de yer alacak. Bu cihazın MWC2020’de tanıtıması bekleniyordu ama etkinlik iptal edildi ve tanıtım ne zaman yapılacak şimdilik belirsiz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.