Ana sayfa » Mobil » OPPO ekranın kırılsın ama sevgilinizin kalbi kırılmasın

OPPO ekranın kırılsın ama sevgilinizin kalbi kırılmasın

OPPO ekranın kırılsın ama sevgilinizin kalbi kırılmasın

Sevgililer gününde ne alacaksınız bilemiyoruz ama OPPO ekran kırılma garantisi ile sevgilinize bir OPPO telefon alabilirsiniz…

OPPO ülkemizde kırılmalara karşı ekran garantisi veren ilk üretici oldu. Daha önce Huawei bunu belli modellerde yapmıştı ama OPPO Türkiye pazarına geçtiğimiz yıl giriş yaptığında tüm telefonlarına bu garantiyi eklemişti. Bugün OPPO yine böyle genişletilmiş bir kampanya ile karşımızda. 12 – 17 Şubat tarihlerinde MediaMarkt, Teknosa ve Vatan Bilgisayar’dan alınan OPPO telefonlara 1 yıllık ekran garantisi hediye ediliyor. OPPO ekran kırılma garantisi ile sevgilinizin telefonu kırılsa bile kalbi hiç kırılmayacak…

Muhteşem hediye seçenekleri: OPPO Reno2 Serisi ve A Serisi 2020

OPPO Reno2 serisi akıllı telefonlar, teknoloji ve estetiği bünyesinde bir araya getiriyor. Mobil fotoğrafçılığın sınırlarını zorlamaya kendini adayan OPPO, Reno2 serisini dört kamerayla donattı. 48MP Ultra Net Ana Kamera ve ön pop-up kameranın yanı sıra, Ultra Geniş Açı ve Ultra Gece Modu dahil olmak üzere pek çok çekim modu sunan bu kameralar sayesinde çiftler, birlikte geçirdikleri en romantik anları sanatsal dokunuşlarla ölümsüz hale getirebilecek.

OPPO, bir başka popüler modeli “A Serisi 2020” ile kullanıcılarına benzersiz bir donanım, hız, tasarım ve fotoğraf deneyimi yaşatıyor. OPPO A9 2020’de, 48MP Ana Kamera, 8MP Ultra Geniş Lens, 2MP Mono Lens ve 2MP Portre Lensi içeren çok amaçlı bir Dörtlü Kamera kurulumu bulunuyor. OPPO A5 2020 modeli de çok amaçlı Dörtlü Kamera kurulumu ve 12MP Ana Kamerası ile dikkat çekiyor. Bu özellikler, insan gözünün algılayabileceği parlaklığı ve ayrıntıyı aşan gece manzaralarını çekebilmeyi mümkün kılan Ultra Gece Modu 2.0 teknolojisi ile destekleniyor.

Reno2 Serisi ve A Serisi 2020 modelleri, en özel Sevgililer Günü hediyeleri arasında yerini alıyor. Sıra dışı yetenekleri ile dikkat çeken OPPO akıllı telefonlar, 12 – 17 Şubat tarihlerinde geçerli olan 1 yıllık ekran garantisi kampanyasıyla Sevgililer Günü mutluluğunu ikiye katlıyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.