Ana sayfa » Mobil » Mi 10 kablosuz şarjı bazı kablolu şarj modellerinin yüzünü kızartacak.

Mi 10 kablosuz şarjı bazı kablolu şarj modellerinin yüzünü kızartacak.

Mi 10 kablosuz şarjı bazı kablolu şarj modellerinin yüzünü kızartacak.

Xiaomi’nin merakla beklediğimiz amiral gemilerinin tanıtımına artık son bir gün kaldı. Son olarak cihazın kablosuz şarjı hakkında yeni sızıntılar geldi.

Xiaomi için yarın büyük gün. Çinli şirket yarın ülkesinde yeni amiral gemisi cihazlarının lansmanını gerçekleştirecek. Şirket dün cihazla ilgili birkaç teaser videosu yayınladı. Video cihazın kamerasından tasarımına kadar her şeyi ortaya koyuyor. Xiaomi dün Weibo’da Mi 10 serisinin  50W kablolu şarj, 30W kablosuz şarj ve 10W ters kablosuz şarjı ile geleceğini açıkladı.

Cihazın 30W kablosuz şarjı OnePlusLG ve Apple gibi amiral gemisi cihazların şarjlarıyla karşılaştırıldığında diğerlerine göre daha hızlı şarj performans sergiliyor. LG ve Apple’ın en hızlı şarj kapasitesi 21W ve 18W olarak öne çıkıyor.

Ancak şöyle bir şey var.  Xiaomi dün açıkladığı şarj listesinde  Mi 10 ve Mi 10 Pro için mi, yoksa bunlardan biri olup olmadığını belirtmedi. Fakat önceki sızıntılara bakacak olursak,Mi 10 Pro  65 veya 66W kablolu şarj desteğine sahip olacak. Bu da 50W kablolu şarjın Mi 10 düz versiyonunda kullanılacağını işaret ediyor.  Ancak ne olursa olsun her iki telefonun da şarjının full dolması için çok fazla beklemenize gerek kalmayacak. Şirket bu konuda kullanıcılarının yüzünü güldürecek gibi görünüyor.

Ayrıca bir Xiaomi yöneticisi  Twitter’da  Mi 10 serisinin 90Hz yenileme hızına (HDR10 +) sahip AMOLED ekran ile geleceğini açıkladı. Bu yenileme hızı, OnePlus 7T serisi ve Google Pixel 4 ailesi ile aynıdır , ancak Samsung Galaxy S20 serisi ve Poco X2’nin hemen arkasında takip ediyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.