Ana sayfa » Mobil » Samsung Galaxy S20 ve Galaxy Z Flip satar mı? Fiyat nasıl?

Samsung Galaxy S20 ve Galaxy Z Flip satar mı? Fiyat nasıl?

Samsung Galaxy S20 ve Galaxy Z Flip satar mı? Fiyat nasıl?

Herkesin merakla beklediği Samsung Galaxy S20 ve Galaxy Z Flip modelleri tanıtıldı. Peki fiyatlar nasıl? Gelin birlikte değerlendirelim…

Samsung dün yaptığı lansman ile yeni nesil amiral gemisi Galaxy S20 ailesi ve Galaxy Z Flip serisini gözler önüne serdi. Aylardır haberlerini yaptığımız Galaxy S20 ailesi beklendiği gibi gelişmiş özellikler ile karşımıza çıktı. Galaxy Z Flip ise katlanabilir akıllı telefon pazarını ciddi anlamda değiştirecek nitelikte bir ürün. Samsung Galaxy S20 Ultra ise gecenin yıldızı oldu.

Tüm telefonlar bugünden itibaren ülkemiz pazarında ön siparişe açıldı. Hatta Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra modelleri için özel bir ön sipariş kampanyası yapıldı ve telefonu alana Galaxy Buds Plus kulaklık hediye olarak veriliyor. Herkes özelliklerini değerlendirirken gelin biz olaya farklı bir yerden bakalım. Telefonların fiyatlarını ve tüm diğer detaylarını bir video ile sizlerle paylaştık.

Videoya geçmeden önce dilerseniz fiyatları hatırlayalım.

  • Galaxy S20 7.799 TL
  • Galaxy S20 Plus 9.299 TL
  • Galaxy S20 Ultra 11.999 TL
  • Galaxy Z Flip 13.500 TL

Bu fiyatlar hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşın. Videoda söyledik ama biz Galaxy S20’nin fiyatını biraz fazla bulduk. Mutlaka iPhone 11 fiyatına denk getirilmeli. iPhone deyince, dilerseniz iPhone 11 serisinin de fiyatlarını yazalım ve videomuza geçelim…

  • iPhone 11 7.299 TL
  • iPhone 11 Pro 10.999 TL
  • iPhone 11 Pro Max 11.999 TL

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.