Mobil Şubat 8, 2020 16:00

LG G7 ThinQ kullanıcılarına sevindirecek güncelleme!!!

Çoğu akıllı telefon üreticileri cihazlarına Android 10 güncellemesini yayınladı. LG bugün müjdeli haberi verdi. G7 ThinQ önümüzdeki hafta Android 10 alacak.
LG G7 ThinQ kullanıcılarına sevindirecek güncelleme!!!

Android 10 güncellemesi neredeyse çoğu telefonlara geçte olsa ulaştı. Bugün LG, G7 ThinQ kullanıcıları için iyi bir haber verdi. Şirket önümüzdeki hafta Android 10 güncellemesinin Beta olarak başlatılacağını duyurdu. Ayrıca LG, G7 ThinQ  için resmi kararlı güncellemenin Q1 2020 yapı numarasına sahip olacağını da belirtti.

Hatırlayacaksınız bu güncellemeyle ilgili son haberleri 2019′un Aralık ayında yapmıştık. O zaman LG Hindistan‘ın resmi Twitter hesabı, G7 ThinQ‘in 2020’nin ilk çeyreğinde Android 10 güncellemesini kavuşacağını belirtmişti.

LG bugün bu Tweeit’i onayladı ve güncellemenin önümüzdeki hafta beta ile geleceğini doğruladı.

LG Electronics, Google’ın en sevdiği işletim sistemi Android 10’u güncellemek için LG OS Ön izleme Programını önümüzdeki hafta G7 ThinQ’da başlatacak. G7 ThinQ için OS Önizleme programı, geçen yıl Ocak ayında Android 9.0 Pie’dan sonra Android 10’dur.
Kaynak

Sizlerde beta programına katılmak istiyorsanız, cihazınızda önceden yüklü olarak gelen Hızlı Yardım uygulamasını kullanarak başvurabilirsiniz.  Ayrıca LG bu programla birlikte G7 ThinQ güncellemesinde daha fazla ince ayar yapmasına yardımcı olmak için mümkün olduğunca çok geri bildirim toplamayı umuyor.

 

LG, son on yılda akıllı telefon sektöründe oldukça önemli işler yapıyor. Şirket, bir zamanlar Android dünyasınında LG G5 ve Video merkezli LG V serisi akıllı telefonları ile bir ilke imza atmıştı.

Son olarak LG G7 ThinQ ilk olarak Mayıs 2018’de tanıtıldı ve o zamanların amiral gemilerinde kullanılan Qualcomm Snapdragon 845 ile gelmişti. 4GB RAM ve 64GB dahili depolama ve 6GB RAM 128GB dahili hafıza seçenekleri ile pazara sunuldu.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.