Mobil Şubat 4, 2020 9:00

Samsung kullanıcıları müjde!!! Good Lock 2020 ile yeni özelliklere kavuştu.

Samsung kullanıcısıysanız ve özelleştirmeleri de seviyorsanız,size iyi bir haberimiz var. Samsung Good Lock Android 10 desteği ve yeni özelliklere kavuştu.
Samsung kullanıcıları müjde!!! Good Lock 2020 ile yeni özelliklere kavuştu.

Samsung skin, eski arayüzü olan TouchWiz UI’yi terk etti ve Android 9 Pie’ın piyasaya sürülmesinden sonra yeni arayüzü OneUI arayüzünü tanıttı. Şirket bu arayüz ile tasarımını neredeyse baştan sona yeniledi. Samsung bugün arayüz özelliştirme uygulaması olan  Good Lock uygulaması için yeni bir güncelleme yayınladı.

Bildiğiniz üzere Good Lock uygulaması Android Marshmallow‘dan beri var. Bu uygulama Samsung kullanıcıları için yıllar boyunca kullanışlı ve popüler özelleştirme uygulaması haline geldi. Ayrıca bu uygulama sayesinde Kilit ekranı, bildirim paneli ve son uygulamalar menüsü gibi birçok yerlerde değişiklikler yapabilirsiniz.

Uygulama bu güncellemesiyle beraber OneUI 2.0‘ın (Android 10) kararlı sürümleri için desteklenebilir hale geldi. Ayrıca bazı Samsung telefonlar için yeni özellikleri de beraberinde getiriyor. Örneğin, bu yeni güncelleme uygulamanın performansı ile ilgili sorunları, Çince çeviri hatası,gezinme çubuğu için düzeltmeler ve kaydırmayla ilgili sorunları gideriyor.

Yeni güncelleme V1.0.00.62 sürüm numarasını taşıyor ve yaklaşık 2.55 MB boyutunda. Güncelleme için resmi değişiklik listesi aşağıdadır:

Değişiklikler:

NotiStar -Bildirimler
alındıktan sonra telefon performansının düşmesi sorunu düzeltildi .

QuickStar
– Gösterge alanındaki konumu gizleme seçeneği eklendi.
-Hızlı panel arasındaki örtüşen alanı değiştirdikten sonra panel yuvarlak sorunu düzeltildi.
– Sabit Çince çeviri hataları.

NavStar –
Yeniden başlatma sonrasında döndürme düğmesi seçeneğinin korunmaması sorunu düzeltildi .
Tema varsayılan ayarı aracılığıyla tema uygulanmadıysa gezinme çubuğunun görünmez olması düzeltildi

Görev Değiştirici -Kaydırma
işlemini çok hızlı ve düzgün yapmak için değiştirildi.
– Açılır ekranda tekrar çalıştırıldığında sınırların sıfırlandığı düzeltildi.
– Tümünü Kapat düğmesinin dil değişikliğine çevrilmemesi sorunu düzeltildi.
-Video oynatılırken tam ekrandan pop-up görünümüne geçerken ekran sınırlarının sıçraması sorunu düzeltildi.

Aslında, Ocak ayında resmi bir forum gönderisinde Good Lock uygulaması için  güncellemenin 3 Şubat’ta yayınlanacağı duyurulmuştu.

Samsung sözünde durdu ve yeni güncellemeyi kullanıcılara dediği tarihte yayınladı. Good Lock uygulamasını en son sürüme güncellemediyseniz, Galaxy App store‘a gidin ve eklediği yeni özelliklere sahip olmak için uygulamayı güncelleyin.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.