Mobil Ocak 30, 2020 11:00

OnePlus Concept One dünyayı gezecek! Peki Türkiye?

Kısa süre önce tanıtılan ve mobil pazarda tasarım tarafında çığır açan OnePlus Concept One dünya turuna başlıyor. Peki Türkiye'ye gelecek mi?
OnePlus Concept One dünyayı gezecek! Peki Türkiye?

OPPO‘nun küçük kardeşi olan OnePlus Türkiye pazarına girmek isteyen üreticilerden birisi. Hatta bizim tahminlerimize göre en geç Mayıs ayında OnePlus markasını ülkemizde resmi olarak göreceğiz.  Bir süre önce OnePlus OnePlus Concept One adında bir telefon tanıttı ve bu telefonun arkadaki kameraları sadece kamera uygulamasını açınca görünüyordu.

Elektrokromik adı verilen bu teknoloji uzun süredir sağlık ve askeri alanlarda kullanılıyordu. Cep telefonlarında kullanılması ise büyük bir ilgi oluşmasına sebep oldu. OnePlus bu telefonu satışa sunar mı bilinmez ama yeni nesil konsept telefon dünyayı gezmeye kara verdi. OnePlus yaptığı açıklama ile bu telefonu canlı canlı kullanıcıların görmesini ve deneyimlemesini istedi. Bunun içinde bir dünya turu organize eden OnePlus‘ın konsept telefonu şu tarihlerde aşağıdaki şehirlerde olacak

Paris, Fransa 5 Şubat
Seattle, ABD 6 Şubat
Cologne, Almanya 7 Şubat
Delhi, Hindistan 8 Şubat
Mumbai, Hindistan 8 Şubat
Bangalore, Hindistan 8 Şubat
Amsterdam, Hollanda 12 Şubat
Woking, İngiltere 13 Şubat
Helsinki, Finlandiya 17 Şubat
Kopenhag, Danimarka 19 Şubat

Takdir edersiniz ki; ülkemiz bu listede yok ve bu da OnePlus markasının aslına bakarsanız vizyonsuzluğunu gösteriyor. Kısa süre içinde ülkemizde satışa başlayacak olan bu markanın ülkemiz kullanıcılarına daha fazla önem vermesi gerektiğini düşünüyoruz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.