Mobil Ocak 27, 2020 20:00

Poco X2 tanıtım tarihi ve özellikleri nihayet belli oldu!!!

POCO, F1 den sonra yeni cihazı X2'nin lansman tarihini,özelliklerini kamera modülünü ve yeni Websitesini nihayet açıkladı!!!
Poco X2 tanıtım tarihi ve özellikleri nihayet belli oldu!!!

Xiaomi alt markası olan POCO geçtiğimiz gün bağımsızlığını ilan etti ve yoluna tek başına devam edeceğini yaptığı açıklama ile duyurdu. Kendi hayran kitlesi olan POCO sadece tek model ile karşımıza çıktı. Pocophone F1 modeli ile piyasaya çıkan üreticinin yeni telefonu POCO F2 mi olacak merak ediliyordu. POCO Hindistan Genel Müdürü C Manmohan, merakla beklediğiniz POCO F2‘nin isminin POCO X2 olarak değişip pazara öyle sunulacağını açıkladı.

Gelelim asıl meseleye. POCO bugün herkesi şaşırtarak X2‘nin lansman tarihini ve saatini resmi Websitesin’den açıkladı.

POCO özgürlüğünü doyasıya yaşıyor ve bu duyuruyu da kendi web sitesinden yaptı. Hatta X2 ile ilgili bazı özelliklerini ve lansman tarihini de bu siteden açıkladı.  Yapılan açıklamaya göre POCO X2 4 Şubat 2020 saat 12:00’da yapılacak olan lansman ile tanıtılacak.

X2‘nin teknik özelliklerine  gelecek olursak cihaz, resmi POCO Hindistan web sitesinden yapılan açıklama göre  altı kamera modülü, 120Hz yenileme hızı, geliştirilmiş oyun modu, Qualcomm Snapdragon SoC (ayrıntılar henüz bilinmiyor, Snapdragon 730G ve Snapdragon 865 arasında bir seçm yapılabilir), gelişmiş dokunmatik tepkime, USB  Type-C ve 3,5 mm ses / kulaklık jack ile gelecek.

Bakalım 4 Şubatta POCO bizlere nasıl bir cihaz sunacak? Bekleyip görelim.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.