Mobil Ocak 26, 2020 21:00

Pocophone F2 unutun! Başka bir şey geliyor ama ne?

Herkesin merakla beklediği Pocophone F2 modelinin adı F2 olamayacak gibi görünüyor. Peki yeni nesil Pocophone'nun adı ne olacak? Adını sen koy...
Pocophone F2 unutun! Başka bir şey geliyor ama ne?

Akıllı telefon pazarında alt markaların son dönemde büyük başarılara imza attıklarını görüyoruz. Bunun en güzel örneği ise Realme oluyor. Ülkemizde de resmi olarak satışa başlayan Realme son bir yıl içinde %808 büyüme göstererek büyük bir başarıya imza attı. Xiaomi‘nin iki adet alt markası var. Bunlardan birisi Redmi ve diğeri de geçtiğimiz yıl Xiaomi‘den ayrıldığını duyuran POCO markası. Pocophone F1 serisinden sonra Pocophone F2 adında bir telefon bekliyorduk ama bugün ortaya çıkan bilgiler bunu yalanladı.

Bugün Poco Hindistan bir tweet attı ve markanın bir sonraki isminin ne olacağının tahminini bizlere bıraktı. Şimdi lütfen aşağıdaki tweetin üstüne tıklayın ve videoyu bir kez izleyin.

Pocophone 2

Pocophone 2

POCO attığı tweet ile F2 ismini geçiyor ve bize birçok seçenek sunuyor. Soru işaretleri gelen yerde “P, F, O, C” harfleri varken sayılar ise “1, 2, 3” olarak sıralanıyor. Bu harfler ve rakamları kullandığımızda 12 adet isim ortaya çıkıyor. P1, P2, P3, F1, F2, F3, O1, O2, O3, C1, C2 ve C3. Bununla birlikte F1 ve F2 isimlerini çıkartırsak geriye 10 farklı isim kalıyor. Sizce hangi isim verilecek derseniz biz oyumuzu  Poco P1, Poco O1 veya Poco C1 seçeneklerine veriyoruz.

Peki sizce isim ne olacak?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.