Ana sayfa » Mobil » LG G serisi için veda vakti! Yaşasın yeni kral LG V serisi…

LG G serisi için veda vakti! Yaşasın yeni kral LG V serisi…

LG G serisi için veda vakti! Yaşasın yeni kral LG V serisi…

Bugün ortaya çıkan bilgilere göre LG G serisi için selayı vermiş görünüyor. G serisi bitti ama yerine V serisi gelecek. İşte detaylar ve bilgiler…

Güney Koreli LG için mobil taraf son yıllarda bir türlü istenen noktada değil. LG G2, G3 ve G4 ile büyük çıkış yakalayan üretici modüler yapıdaki G5 serisi ile düşüşe geçti. Dünyanın ilk 18:9 ekran/kasa oranını LG G6 ile bizlere sunan üretici G5 ile birlikte çöküş dönemine girdi. Hatırlayacağınız üzere LG G serisi üretici tarafından LG V serisi ile de güçlendirilmeye çalışıldı. 2015 Nisan ayında tanıtılan LG G4 ve Ekim ayında tanıtılan ilk nesil LG V10 markanın büyük bir popülariteye kavuşmamıza sebep oldu.

Bugün gelen bilgilere göre LG artık G serisi telefonlarına ara vereceğini ve V serisi telefonlar ile yola devam edeceğini gösteriyor. Hatırlayanlar olacaktır; bundan birkaç yıl öncesine kadar LG, Mobil Dünya Kongresi kapsamında Samsung ile bu fuara damga vururdu ama bugün yeni bir telefon bile tanıtamaz duruma geldi.

LG K30 2019

LG K30 2019

LG‘nin V serisinin Samsung‘un Galaxy S serisinin karşısına konuşlanacağı belirtiliyor. Bu tekrardan mümkün olabilir mi? Derseniz kesinlikle olabilir deriz. Zira LG‘nin kim ne derse desin ciddi bir bilgi birikimi ve potansiyeli var. Peki bu Mobil Dünya Kongresi kapsamında bu olabilir mi? Dereniz. Buna da “hayır imkansız” diye cevap veririz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.