Ana sayfa » Mobil » OPPO Türkiye Pazarlama Direktörü Sibel Esenalp ile 2020’yi konuştuk

OPPO Türkiye Pazarlama Direktörü Sibel Esenalp ile 2020’yi konuştuk

OPPO Türkiye Pazarlama Direktörü Sibel Esenalp ile 2020’yi konuştuk

Ofis ziyaretlerimiz devam ediyor ve bugün de OPPO Türkiye Pazarlama Direktörü Sibel Esenalp bizi konuk ediyor. Kendisi ile OPPO’nun 2020 planlarını konuştuk.

Ofis röportajlarımız devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Realme Türkiye‘nin ofisine gitmiş ve Realme Türkiye‘nin planlarını kendilerine sormuştuk. Bugün ise OPPO Türkiye ofisine gittik ve OPPO‘nun Türkiye planlarını bu işin ikinci muhatabı Sibel Esenalp ile görüştük. OPPO 2019 yılında hızla büyüdü ve birçok kişi tarafından artık biliniyor.

Geçtiğimiz yıl yaptığımız “OPPO’yu Tanıyor musunuz?” sokak röportajında birçok kişinin OPPO markasnı tanımadığını görmüştük. Oysa aradan 1 yıl bile geçmeden reklamlar ve kampanyalar ile birlikte birçok kişi OPPO markasını biliyor ve kullanıyor. Peki bu nasıl oldu? Tüm bunları Sibel Hanım‘a sorduk ve kendisi de içtenlikle cevapladı ama bazı sorularımıza politik de cevaplar verdi.

OPPO Reno 3 serisi ile ilgili henüz net bir bilginin masada olmadığını söyleyen Sibel Esenalp; “OPPO Find X2 Türkiye pazarında satışa sunulacak” açıklamasında bulundu. OPPO‘nun her zaman öncü bir üretici olduğunu söyleyen Esenalp; Find X2‘nin çığı açacak yenilikler ile geleceğini de sözlerine ekledi.

OPPO Find X2

OPPO Find X2

Daha önce OPPO Başkan Yardımcısı Brian Shen Find X2‘nin ekran altı kamera teknolojisi ile gelmeyeceğini açıklamıştı ama yeni özellikler görebileceğimizi de belirtmişti. Find X2 konusunda ser verip sır vermeyen Sibel Hanım Mobil Dünya Kongresi’nin heyecanını daha da yükseltti.

Şimdi dilerseniz yaptığımız keyifli ve sıcak röportaı birlikte izleyelim. Bizi ofislerinde ağırlayan Sibel Esenalp ve Weijian Zhou‘ya da tekrar teşekkür edelim…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.