27 Şubat 2020 Perşembe
Ana sayfa » Mobil » Galaxy S20 en net görselleri ile karşımızda!
Galaxy S20 en net görselleri ile karşımızda!

Galaxy S20 en net görselleri ile karşımızda!

Herkesi heyecanlandıracak Galaxy S20 ailesinin en net görselleri bugün yayınlandı. Samsung bu yıl bizleri kameraya doyduracak.

11 Şubat 2020! Bu tarihi bir kenara not edin. Galaxy Unpaked 2020 etkinliği bu tarihde düzenlenecek ve Galaxy S20 ailesi bu etkinlikte resmen tanıtılacak. Etkinliğe sayılı günler kala ise bu modeller hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 865 yonga setinden alacak olan bu modeller 12 GB RAM ile gelecek.

Amiral gemisi unvanını sonuna kadar hak edecek olan Samsung‘un yeni modelleri, bu yıl bizleri kameraya doyduracak gibi görünüyor. Bugün yayınlanan telefonun en net görselleri, kamera kurulumlarının yanı sıra telefonun tasarımı hakkında da bilgi sahibi olmamızı sağlıyor. Telefonun ön tarafı Note 10 serisi gibi olacak. Ön kamera için tek bir nokta kullanacak olan Samsung, 2020’nin en iyi ekranı ile karşımıza çıkacak.

Telefonun arka bölümünde ise modellere göre değişen kamera kurulumları yer alacak. Baz modelde üçlü, Plus modelinde dörtlü ve Ultra modelinde 108 Megapiksel sensörlü yine dörtlü kamera kurulumu yer alacak. Kamera konusunda sınıf atlayacak olan Samsung, çok da az olsa kamera çıkıntısına yer vermek zorunda kalacak. Tabii bu çıkıntı kılıf ile kullanıldığında sıfırlanacak.

Galaxy S20

Türkiye’de satılacak olan modellerde Exynos 990 yonga seti ve 8 GB RAM’in yer alacağını düşünüyoruz. Tabii ki 12 GB RAM’li sürümler ülkemize de gelecektir ancak bunların fiyatları 10.000 TL bandını aşacaktır.Galaxy S20 Plus

Tasarımsal açıdan oldukça şık görünen bu modeller DxOMark’ı ağlatacak gibi görünüyor. 999 dolardan başlayacak fiyatlar ile Şubat ayında ön siparişe sunulacak olan bu modeller, bakalım Türkiye’de ne kadardan fiyata sunulacak?Galaxy S20 Ultra