Mobil Ocak 21, 2020 18:00

Pocophone F2 lite göründü! POCO fena geliyor

Tüm gözler Pocophone F2 serisine çevrilmişken bugün bir anda Pocophone F2 lite ortaya çıktı. Peki yeni Poco F2 lite serisi bize ne sunacak?
Pocophone F2 lite göründü! POCO fena geliyor

Xiaomi‘nin alt markası olan POCO bir anda öylesine popüler bir hale geldi ki ilk telefonu Pocophoen F1 büyük satış rakamlarına ulaştı. Ülkemizde de ciddi bir hayran kitlesi olan POCO serisi için geçtiğimiz günlerde Xiaomi‘nin başkan yardımcısı ve Xiaomi Hindistan başkanı Manu Kumar Jain bir açıklama yaptı ve Xiaomi ile POCO markasının yollarının ayırdığını söyledi. Bunun üzerine bir anda Pocophone F2 ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Telefonun Snapdragon 865 yonga seti ile geleceğini biliyorduk ama POCO bu sefer tek bir model ile karşımıza çıkmayacak. Bugün ortaya çıkan bir görsele göre Pocophone F2 lite adında da bir model tanıtılacak.

Sızan görselde lite isminde bir Poco F2 serisini görebiliyoruz. Çinli kaynakların verdiği bilgiye göre 3 farklı Pocophone F2 ile tanışacağız ve POCO markası da Xiaomi’nin de desteği ile global pazarda kendi müşterisini arayacak.

İlk gelen bilgilere göre telefonda Snapdragon 765 yonga seti, 6GB RAM ve 5000 mAh pil gücü bulunacak. Ekran tarafında ise gördüğümüz kadarıyla Infinty-U adı verilen bir ekran kullanılacak. Xiaomi OPPO‘nun Realme hareketine POCO serisi ile cevap vermek istiyor ama bu konuda başarılı olabilecek mi bunu da zaman içinde göreceğiz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.