27 Şubat 2020 Perşembe
Ana sayfa » Mobil » Açın kapıyı!!! Samsung Galaxy A31 ve A41 geliyor.
Açın kapıyı!!! Samsung Galaxy A31 ve A41 geliyor.

Açın kapıyı!!! Samsung Galaxy A31 ve A41 geliyor.

Samsung çok beğeni toplayan A serisini devam ettirmek istiyor ve iki yeni model için çalışmalara başladı. A31 ve A41 yolda.

Hepinizin bildiği üzere Samsung çeşitli telefon modelleri üretmeyi seven bir marka. Amiral gemileri dışında farklı kategoride farklı modelleri pazara sundular. Örnek verecek olursak Samsung A serisi, C serisi, Galaxy On  serisi, E serisi ve J serisi gibi birçok modeli de amiral gemilerinin haricinde karşımıza çıkarttılar. Güney Koreli firma neredeyse her bütçeye uygun telefon üretebiliyor ve satışları da oldukça iyi. Samsung yenilenen Galaxy A serisi olan  A51 ve A71‘in piyasaya çıkmasıyla beraber 2019 yılının en popüler markası olmaya hak kazandı. Oldukça başarılı cihazlar üreten firma A serisinden güzel gelir elde edip popülerleştiği için A ailesine 2 adet daha cihaz ekleme kararı aldı. Aslında firma güncellemeler ile kullanıcılarını son zamanda epey mutlu etti. Tanıtımı yakın olan Galaxy S20 serisi içinde beklentileri çok yüksek.

Güney Koreli şirket yeni çıkaracağı Galaxy A31 ve Galaxy A41 ile popülerliğini bu yılda devam ettirmek istiyor. Hadi gelin yeni gelecek Galaxy A serisi bizlere neler sunacak bakalım…

samsung-A31-A41

samsung-A31-A41

Galaxy A31 tahminlerimiz göre 5 megapiksel makro ve 48 megapiksellik ana kamera, ayrıca 16+5 mp ön kamera  ile karşımıza çıkacak ve tasarım olarak A30 serisine benzeyecek. Ayrıca cihazın 5.000 mAh batarya ile geleceği de söylentiler arasında. Eğer böyle olursa kullanıcılar tarafından epey beğenilir diye düşünüyoruz. Çünkü bu tür cihazlar genelde batarya ve kamerası için alınıyor.

A 41‘e gelecek olursak; bu telefonun da 48 megapiksellik arka kamera ile geleceği söyleniyor fakat arka kameranın diğer detayları hakkında sızıntı henüz yok. Ön kameraya gelecek olursak 25 megapiksellik bir kamera ile gelecek. Söylentilere göre her iki cihaz da 64 GB dahili depolama kullanılacak.

A31 ve A41‘in ne zaman pazara sunulacağı hakkında henüz net bilgi yok. Daha somut bilgiler için biraz zaman geçmesi lazım.Biliyorsunuz ki cihazlar tanıtılmadan günler, aylar hatta haftalar önce özellikleri ve tasarımı ile ilgili görüntüler sızdırılıyor. Gelişmeler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için takipte kalmaya devam edin.