Mobil Ocak 17, 2020 13:00

Vivo IQOO 3 göründü mü? İşte çılgın özellikler

Mobil Dünya Kongresi 2020 kapsamında tanıtılması beklenen Vivo IQOO 3 ile ilgili ilk resmi bilgiler bugün ortaya çıktı. İşte detaylar...
Vivo IQOO 3 göründü mü? İşte çılgın özellikler

Akıllı telefon pazarı için önemli bir aya giriliyor. Şubat ayında yapılacak Mobil Dünya Kongresi 2020 hiç olmadığı kadar önemli etkinliklere sahip olacak. Samsung bu kargaşadan önce 11 Şubat tarihinde yeni nesil Galaxy S20 ailesinin tanıtımını gerçekleştirirken OPPO Find X2 ile de 23 Şubat tarihinde tanışacağız gibi görünüyor. Vivo ise Mobil Dünya Kongresi kapsamında üst markası IQOO için bir lansman yapmayı planlıyor. Vivo IQOO 3 serisi le MWC2020 etkinliği sırasında tanışacağız gibi görünüyor.

Bildiğiniz üzere Vivo Türkiye pazarı için Genel Müdür pozisyonunda bir yönetici (Andy Liu) atayarak yola devam etme kararı aldı. Bugün de Çin’de iki farklı telefon için patent alan Vivo’nun her iki modelle de ülkemize giriş yapabileceğini düşünüyoruz. Vivo V1950A ve Vivo V1963A model numarası ile karşımıza çıkan telefonların bazı detayları da ortaya çıktı. Vivo V1955A model numarasına sahip yeni bir cihaz, 55W hızlı şarj desteğiyle bugün 3C veritabanında resmen göründü.

Vivo IQOO Pro 5G

Vivo IQOO Pro 5G

Bildiğiniz üzere Vivo‘nun en hızlı şarj olan telefonu 44W şarj desteğine sahip IQOO 2 serisiydi. Görünen o ki Vivo yeni telefonu V1955A modelinde Snapdragon 865 yonga setini, V1963A modelinde ise Snapdragon 765G yonga setini kullanacak. Mobil Dünya Kongresi yaklaştıkça yeni bilgiler ve görseller ortaya çıkacak ve biz size bu satırlardan tüm detayları aktaracağız.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.