Mobil Ocak 16, 2020 13:00

HTC U11 ve U11 + için yeni güncelleme!!! Ne ölmesi kardeşim bayılmışım.

Bir süredir güncelleme konusunda kendini unutturan HTC, U11 ve U11+ için nihayet bakım ve sistem optimizasyonlarını içeren yeni bir güncelleme yayınladı.
HTC U11 ve U11 + için yeni güncelleme!!! Ne ölmesi kardeşim bayılmışım.

Bir zamanlar akıllı telefon piyasasının lideri olan HTC son zamanlarda ortalıktan kayboldu. Dahası Tayvanlı akıllı telefon üreticisi dikkatimizi çekecek herhangi yeni bir üründe tanıtmadı. Ancak HTC kullanıcılarını şimdilik sadece güncellemeler ile sevindiriyor. Şirket bugün eski model cihazları olan U11 ve U11+ için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme şuan için sadece Tayvan’da mevcut. Türkiye’de de bu telefonlara sahip birkaç kişi varsa; bu dipnotu da vermek istedik. Hadi gelin iki cihaz için gelen güncellemelere göz atalım.

HTC U11

Öncelikle cihazdan biraz bahsedelim. Hatırlayacak olursanız  HTC U11 2017 de pazara sunuldu. Snapdragon 835, 4/6GB RAM , 3000 mAh batarya, 12 megapiksel tek arka ve 16 megapiksel de ön kamera ile karşımıza çıktı. Ayrıca cihaz 5.5 inç LCD ekran ve 1440*2560 piksel çözünürlüğüne sahip.

HTC U11 Android 9 Pie güncellemesini Eylül ayında almıştı. Bugün ise V3.30.709.2 yapı numarasına sahip 677 MB boyutunda onarım güncellemesi aldı.

DEĞİŞİKLİKLER:

Bu sistem güncellemesi çeşitli önemli iyileştirmeler içerir:
– Pil ömründen tasarruf sağlayan, gücü optimize etmek için kendi kendini düzenleyen pil kullanım işlevi güncellendi.
– Otomatik parlaklık ayarlama işlevini güncellendi, sistem ekran parlaklığını ortama göre otomatik olarak ayarlayacaktır.
– Sistem geliştirmeleri

HTC U11 +

Bu cihaza gelecek olursak U11 modelinin abisi desek yeri olur. Snapdragon 835, 4/6 GB RAM 12 megapiksel tek arka kamera U11’le benzer özelliklere sahip. Ancak bu iki cihazı birbirinden ayıran özellikler elbet var. Örnek verecek olursak U11+ 6.0 inç ekran ve 8 megapiksel selfie shoter ambalajı ile geldi. U11+ için gelen güncelleme V2.20.709.2 yapı numarasına sahip ve  774 MB bir bakım onarım güncellemesidir.

DEĞİŞİKLİKLER:
– Güvenlik düzeyi artırıldı

– İnternet erişimi iyileştirildi
– Bluetooth işlevin iyileştirildi

Her iki cihaz birbirine benzediği için değişikliklerde de pek bir fark yok. Sizlerde bu cihazlardan birine sahipseniz güncelleme kısa süre içinde gelecektir size.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.